Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1 éve volt egy abortuszom...

1 éve volt egy abortuszom sajnálatosan és utána megindult a tejem. Most pedig 1 év után hirtelen tejem van pár csepp minden nap de nagyon zavaró. Mitől lehet ez? Volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Nagyon nem tetszik hogy miota tejem van azota elég furán érzem magam melegség érzetem van de nincs hőemelkedésem és a hasam aljába is szuródik a bal oldalt. (az abortusz nagyon fáj ne sértegessetek kérlek vele)

2018. okt. 8. 19:27
 1/4 anonim válasza:
100%
Álterhességre gondoltál? Mindenképpen fordulj nőgyógyászhoz.
2018. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En szules es szoptatas utan kaptam ra gyogyszert, hogy elapadjon, mert volt tejcsorgasom, pedig nem szoptatok mar. Egy het alatt elapadt, nehany het mulva kontroll. Amugy ha magas a prolaktin szinted, attol lehet. Kerj hormon vervetelt.
2018. okt. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Magas prolaktin szintre tippelek


Menj el orvoshoz vele

2018. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenképpen elmegyek orvoshoz. Köszönöm a válaszokat. Kicsit már megijedtem hogy baba van a dologban..
2018. okt. 8. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!