Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Növekedési ugrást hogy “éltéte...

Növekedési ugrást hogy “éltétek” túl?

Figyelt kérdés
Hat hetes a kisfiúnk és van egy 23 hónapos kislányunk. 2 óránként kér enni a fiam, ami nem lenne baj, de estére alig van tejem. De egész nap úgy érzem, mintha kevesebb lenne. Tegnap/tegnapelőtt keződött, nővekedési ugrásra tippelek. Vajon meddig tart?!
2018. okt. 15. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Hat hetesen van az első növekedési ugrás a következő 16 hetesen lesz pár napig tart, kitartás!
2018. okt. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Hordozó kendőben magamra kötöttem úgy, hogy be tudjam adni a szájába a mellem..

Így csináltam mindent.


Pont 36 fok meleg volt, úgyh 1 órát sem bírt a lányom

2018. okt. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 óránként? Az nem is vészes. A nagylányom 3 és 5 hónapos kora között folyamatosan 2 óránként szopizott. 😄
2018. okt. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, epp irni akartam , a fiam ujszulott koratol 6-7 honapos koraig ket orankent evett.

Novekedesi ugraskor fel orankent.

2018. okt. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig tartott Nálatok? Igazából este érzem úgy, hogy nincs elég tejem. Aztán lehet rosszul gondolom. Remélem hamar megnő majd a mennyiség.
2018. okt. 15. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!