Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak a tejcsatorna...

Mit csináljak a tejcsatorna elzáródással, ha nem szoptatok?

Figyelt kérdés
2 napja észleltem magamon a tejcsatorna elzáródás jeleit. Viszont sajnos nem szoptatok, és mindenhol csak azt olvasom, hogy azzal jön helyre. Én mit tudnék tenni? Masszíroztam már a csomót, melegítettem is, fejek, de a helyzet csak nem javul, sőt...
2018. okt. 22. 01:49
 1/7 Zoequeen ***** válasza:
0%
Egyik baratnöm nem akart szoptatni es gyogyszerrel apasztotta le
2018. okt. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A tejem nem szeretném elapasztani, és nem rajtam múlik az sem, hogy nem szoptatok. Volt már kinn nálam 2 szoptatási tanácsadó is, és végül egy Dévényes állapította meg, hogy szájféke van a babámnak, és túl merev izomzata, ami miatt üvölt a szoptatási pózokban. Szóval én még bízom benne, hogy a kezelések hatására szopizni fog. Viszont addig mit csináljak a fájdalmas csomóval? :(
2018. okt. 22. 01:56
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Mellszívó ? Illetve a szoptatási tanácsadót ha megkered, segítsen a fejésben-konkretan csinálj a ő ott, ahol el van zarodva? Saját magadnak nem fogod tudni ugyanolyan hatékonyan csinálni
2018. okt. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fejni masszirozni meleg vizzel borogatni. És most lefogtok lőni a válaszért de egyik ismerős mesélte hogy neki nagyin fájt egy csomótól sehogy se tudta leszívni hiába masszírozta. Napok óta szenvedett mire a nőgyógyász azt mondta: kérje már meg a férjét hogy szívja le :D a férje szíbott rajta kettőt (kiköpte) és ki is jött.
2018. okt. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a férjre szavazok, ha nem idegenkedtek tőle.
2018. okt. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a férjemet tanácsolták, illetve körkörösen masszírozd a csomó felett, soha ne közvetlen a csomót.
2018. okt. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Férj, vagy csöpi mellszívó( szájhal vákuumozol)
2018. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!