Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon beteg vagyok és a...

Nagyon beteg vagyok és a pálinka mindig segített, ha este lefekvés előtt ittam egy kupicával. Most szoptatás alatt ez hogyan oldható meg (a gyógyulás)?

Figyelt kérdés

Éjjel már nem kell szoptatni, reggelig alszik a gyerek. Kérdésem, hogy ha este meginnék egy kupica pálinkát, abból reggelre mennyi kerülne az anyatejbe, ha kerülne egyáltalán, illetve lebontja-e a szervezetem.

Vagy maradnak más módszerek?



2018. nov. 9. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Úgy tudom 5-6 óra után lehet szoptatni.

Én 2 korty bor miatt néztem utána, töményet nem innék.

2018. nov. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Hogy oldható meg a gyógyulás?? Szoptatás alatt szedhető gyógyszerrel.
2018. nov. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Egy kis kupica pálinkát meg lehet inni.

Nem megy át annyi az anyatejbe, kb. a gyereknek adott gyógynövényes köptetőben több az alkohol.

Ha éjjel már nem szoptatsz gondolom nem is olyan kicsi.

2018. nov. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Lefejsz egy adag tejet reggelre, és sok vizet iszol, hogy tisztuljon a szervezeted. Ez a legbiztosabb. Egyébként vannak a pálinkánál sokkal hatásosabb és biztonságosabb gyógyszerek. Valószínűleg a megszokás és a tudat miatt érzed jobban magad tőle. Egy feles kiürül reggelre és nem okoz gondot, de azért a helyedben beszereznék a télre egy rendes gyógyszert, hogy ebből ne kelljen rendszert csinálni.
2018. nov. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Egy kis pohár (2-4 cl) pálinka kiürül reggelre. A bőséges folyadékfogyasztást már írták, ezzel maximálisan egyetértek.

De a szoptatástól függetlenül nem kéne a pálinkaivásból (pláne nő létedre) rendszert csinálnod.

2018. nov. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

"Egyébként vannak a pálinkánál sokkal hatásosabb és biztonságosabb gyógyszerek."


Mint például az Unicum. :P

2018. nov. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos sok gyógyszerre allergiás vagyok, így nagyjából marad a pálinka, a húsleves, meg a C vitamin.
2018. nov. 11. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!