Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ez mi lehet? 5 hónapos csak...

Ez mi lehet? 5 hónapos csak anyatejes baba.2 napja vetten ezt észre!

Figyelt kérdés
nagyon keveset eszik a ciciből-vagyis rövid ideig szopizik-kb 3-5perc.aztán beszélget,mosolyog,játszik...ha visszaadom még szív egy pár kortyot,de újra játszik.a nap folyamán jókedvű,nem sír,nem éhezik meg hamarabb.éjjel viszont hamarabb felkelt mint szokott és többször,amúgy hajnal körül kel és akkor eszik.ma este ugyanez,majd gondoltam kipróbálom,h megeszi-e a tápszert?50 ml megevett.ez most mit jelent???utána viszont nagyon sírt,mintha a hasát fájlalta volna:-(nehezen aludt el,máskor nagyon hamar és sosem sír!
2010. jún. 25. 19:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%

Próbálj fejni egyszer cicből. Ha nem is a teljes tejmennyiség fog kijönni, de egy nagyjábóli rálátásod lesz. Az átlagos szopás 10-15 perc, persze ez változhat, de a 3-5 perc nagyon kevés.Szerintem.

Most fognak az "lll -ligások" kiugorni a székből, de meg merem kockáztatni hogy nem elég a tejed. Viszont a baba meg lehet hogy érzékenyebb arra a tápira amit adsz neki. Sok baba Beba HA tápszert kap, de érzékeny a gyomrocskájuk rá, akkor mást szoktak felírni.De lehet hogy pont a Beba válik be. Érdemes lenne kicsit "kísérletezni".

2010. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
de egyébként csinálhatsz egy olyan svédcsavart is az ügyben, hogy megszoptatod és még adsz neki tápit.(pl. 30 ml) Ha issza, éhes. (egyébként a sorrend szigorú: csak anyatej után jöhet a tápi, fordítva nem szabad!!)
2010. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
a Beba van itthon-arra az esetre ha bármi történik.a védőnő azt mondta,már nem kell neki az anyatej!
2010. jún. 25. 20:15
 4/19 A kérdező kommentje:
most este mikor sírt,már fordítva is csináltam:először anyatej,majd az 50ml tápszer,és amikor nem tudtam,h miért sír még anyatej,de nem sok kellett neki!
2010. jún. 25. 20:17
 5/19 anonim ***** válasza:
A védőnő mondta, hogy nem kell már a babádnak az anyatej? Jól értem?
2010. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
igen!!!!!!!!
2010. jún. 25. 20:17
 7/19 anonim ***** válasza:
aha... akkor az is lehetett a gond. Anyatej-tápi. Ez a sorrend. Arra már nem szabad újra anyatejet kínálni...
2010. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
most mi lesz??
2010. jún. 25. 20:19
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
A védőnőt nem minősítem akkor mert itt nincs füttyszó. Amennyi tejed van, azt add csak oda neki! Volt hogy 30 ml-t fejtem le, de még azt is odaadtam. Minden cseppje aranyat ér. Akkor nincs értelme már fejni , meg adni ha ilyen 5-10 ml jön. De akkor már nagyon apad.
2010. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Semmi nem lesz. Próbáld anyatejjel szopiztatni, utána pici tápi. Ha nem lesz hasfájása utána, akkor beválhat a módszer. Ha lesz, akkor bezony meg kell mondani a dokinak, hogy úgy veszed észre ettől a tápitól hasfájós .
2010. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!