Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kisbabánk teljesen átszokott...

Kisbabánk teljesen átszokott az ágyban (velem) való alvásra. Berakom kiságya elaltatni és 5 perc múlva sír hogy vegyem ki. Párom emiatt a kanapéra van száműzve. Megoldhatatlannak tűnik a helyzet. Van megoldás?

Figyelt kérdés

Egy hónapos baba.

Lassan egy hete megy ez.

Szoptatok büfiztetek elalszik berakom a kiságyba felkel ordít kiveszem.

Magam mellé teszem megint cici utána bealszik mellettem.

Velem alszik a franciaágyon.

Párom a kanapén.

Még összebújni sem tudunk a párommal semmi intimitás a paplan alatt mert együtt sem aludhatunk.


A másik gond a szoptatás.

Folyton a mell az A B C terv is.

Semmi más nem nyugtatja meg folyton mellen lenne.

Elég hasfájós kapott espumisan cseppet de nem ért semmit most bio gaiat kap.


Miközben én megmondom őszintén utálom a szoptatást.

Eleve nem akartam szoptatni de muszáj voltam a kórházban "rászokni"mert a magas crpje miatt tovább maradtunk és így jártam hozzá 3 óránként etetni.

A mellem megcsúnyultak tigriscsíkosak(stria)lettek.

Legszívesebben azt akarnám apadjon el a tejem de mégis van.

Napközben csak tápszert adok de estére felduzzadnak és konkrétan spriccelnek a gyerek arcába szemébe úgy megindul.

Aki még csak egész nap azon lenne legszívesebben.

Semmi más nem nyugtatja meg.

Ami bánt mert így hogy vehetem el tőle miközben imádja.

Van egy rémképem az egyik ősanya ismerősöm.

Aki két évest is vagy 5x kell szoptatni.

Csúnya kócos igénytelen.

Egy rúzst felkelni nincs ideje.

Azt nem is tudom szerintem 3 éve nem szexeltek a férjével.


Attól félek ide lyukadunk ki mi is.

A baba velem alszik évekig a párommal semmi intimitás nem lesz és muszáj leszek 3 évig szoptatni miközben soha nem is akartam elkezdeni.

Rossz érzéssel tölt el,nem tudom a rossz kamaszkoromnak van e köze hozzá,valószínű igen.


2018. nov. 20. 23:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem a kiságya is mellettünk van.
2018. nov. 20. 23:42
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
A múltkor még azon nazzoltál, hogy milyen drága a tápszer, te sem tudod mit csinálsz.
2018. nov. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Véleményt kértem nem téged.
2018. nov. 20. 23:47
 4/14 anonim ***** válasza:
2018. nov. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Leírtam

Adok neki tápszert NAPPAL

Este még szoptatok

2018. nov. 20. 23:52
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Őszintén remélem, hogy mindez valóban csak kitaláció, amit leírtál.

Ha nem, akkor te abszolút nem vagy anyának való!!!

2018. nov. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..


Délután még azt írtad , hogy azért nem tudtok együtt lenni mert a párod leül sört iszik, és cigizik. Most akkor melyik?

2018. nov. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Ez a nő soha nem fog már lekopni innen?
2018. nov. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Erősen kamuszaga van de legyen:

Etesd meg, büfiztesd és tedd a kiságyba. Ha alszik már mikor beteszed és egy pillanatra megébred persze, hogy felsír. Te is meglepődnél ha elaludnál a hálóban és a konyhaban ébrednél.

En is utáltam szoptatni de nem mások hülyesége meg a mellem miatt (az már terhesen megváltozik egyébként), hanem a D-mer jelenség miatt. Nem fejtem ki, google.

Szexelni (behatolással) remélem tudod, hogy nem lehet a 6 hetes kontorll előtt. Amúgy meg gondolom nem fekszel egész nap az ágyban a gyerekkel, csináljátok (amit szabad) a kanapén.

Az ismerősöd meg lehet csak nem köti az orrodra, hogy szexelnek. :P

2018. nov. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Miért kell apának máshol aludni, mert ott a baba? Komolyan nem értem, övé is a gyerek. Nálunk is velünk alszik a gyerek, de emiatt a férjem nem cuccolt máshova, miért tenné?

2. Amúgy 2 évig szoptattam, és köszi, szexeltünk azért heti többször is :D ezt se nagyon vágom, miért is zárná ki egymást a kettő. Természetesen nem a gyerek mellett az ágyban, van más helyiség is. Vagy nálatok nincs?

3. Sminkelni és hajat mosni is volt időm attól, hogy napi párszor szoptatni kellett, ez is hülyeség.

Ha nem akarsz szoptatni, akkor ne szoptass, de ne magyarázd már meg hülyeségekkel.

2018. nov. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!