Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor, hogyan és miért hagytad...

Mikor, hogyan és miért hagytad abba szoptatást?

Figyelt kérdés
2018. dec. 15. 20:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%
20 hónapos volt, már szerettünk volna kistesóval próbálkozni, úgyhogy leszoktattam.
2018. dec. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%
24 hónapos volt a lányom, 16 foggal harapni kezdett. Kapott 2 hét haladékot. Közbe jött 1 hét kórház hányás-hasmenés miatt. Olyankor ő nem kaphat tejterméket. Szóval akkor azt mondtam:ennyi volt,mielőtt komolyan megsérülök. 1 hétig sírt,nyekergett érte,de kitartottam. Szopott eleget 2 évig.
2018. dec. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%

Persze a 2 hét alatt minden alkalommal elmagyaráztam neki,hogy nem szabad,fáj anyának,stb stb. De poénnak vette sajnos,neki nagyon tetszett a harapósdi...nekem kevésbé.


Igazság szerint én sokkal nehezebben viseltem az elválasztást,mint ő.

Márciusban 3 éves lesz,még mindig hiányzik nekem néha .. szerettem szoptatni,sokáig 2 óránként kérte. Rengeteget szopott :)

2018. dec. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2 éves volt a lányom. Egyszerűen elég volt. Addig elvoltunk, de ott valami átkattant benne, és eljutottunk odáig, ahová sosem akartam, hogy random nekiállt követelőzni, hogy cicit kér, ment a cirkusz, ha épp nem annyira volt alkalmas (pl. utcán) stb. Nem az, kisbabát megszoptatok diszkréten bárhol, ha úgy van, de egy kétévest azért nem. Hetekig próbáltam normalizálni a helyzetet, beszélni vele, óvatosan ritkítani a szopikat, de nem volt vevő semmire, úgyhogy befejeztük. Fél évet adtam volna még neki egyébként, nálam ott volt a lélektani határ.
2018. dec. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
3 het utan egyik percrol a masikra attertem tapszerre. nem akartam megutalni a sajat gyerekemet. minden alkalommal amikor elkezdett szopni olyan duh es utalat fogott el a szoptatas es a gyerek irant is hogy amikor ezt mondtam a gyerekorvosnak azonnal javasolta a tapszert. csak annyit mondott vannak nok akik nem alkalmasak a szoptatasra valoszinuleg a gyerek is atveszi az indulatot azert sir annyit. a tapszer utan 3 nappal mar vegig aludta az ejjelt.
2019. márc. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!