Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7 hetes a kislányom és 10 max...

7 hetes a kislányom és 10 max 15 percig szopizik. Mérem és 140-180 kat szopizik. Ez valos lehet vagy a mérleg téved?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom sem szopizott soha 15 percnél tovább, de van, hogy 5 perc alatt jóllakik. Mondjuk én sose mértem, hogy menyit eszik, csak nagyjából havonta egyszer kíváncsiságból mérlegre teszem.
2008. nov. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez valós adat mivel előtte is utána is azon a mérlegen méred,de hagyd azt a mérleget csak begolyóztat.Ha a gyerek nem sír és jó a közérzete nem éhes nincs baja.Az a lényeg,hogy fejlődjön és jó legyen a közérzete.
2008. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze hogy valós! Az én fiam is 10 perc alatt jól lakik, és 140-180-t eszik, mert én is mérlegelem még. De nem ijedek meg attól sem, ha csak 80-t eszik.

2 hónapos kisfiú anyukája

2008. nov. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Engem megnyugtat a mérleg de mikor olyan sokat eszik 10 perc alatt nekem hihetetlen.kősz a válaszokat
2008. nov. 9. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!