Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha olyan helyen vagy, ahol...

Ha olyan helyen vagy, ahol mások is vannak, és megéhezik a babát akkor megszoptatod, vagy készülsz lefejt tejjel?

Figyelt kérdés

A héten esedékes lesz egy orvosi vizsgálat, ahol állítólag sokan lesznek, elhúzódhat a várakozás.

Nem tudom, hogy fejjek-e le tejet és vigyem magammal. Első baba, így tapasztalatom nincs de biztos macerás takargatni magad a váróban szoptatás közben, nekem csöpög is a mellemből mindig, ha előveszem, stb. Szégyenlős is vagyok, meg szerintem a szoptatás egy intim dolog. Persze ha más lehetőség nincs akkor megteszem nyilván. Úgy rémlik az épületben mintha lenne pelenkázó helység. Ott esetleg megoldható a szoptatás?


2019. jan. 8. 13:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyszer sem tiltakozott a babám,bár nem is szoptattam wc-ben. Olyan koszos helyen nem. De egy kórházban sok búvóhely van,a plázákban van pelenkázó/szoptató helyiség. Én 2 év alatt sosem fejtem.
2019. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát én is azt mondom. Mert van aki írta, hogy simán a wc-ben is.
2019. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!