Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kedves anyukák. Eddig bimbóvéd...

Cinege03 kérdése:

Kedves anyukák. Eddig bimbóvédővel szoptattam ha elhagyom utánna kisebsedhet-e a mellem?

Figyelt kérdés
2019. jan. 9. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen sajnos. A babak hajlamosak harapdalni es ha mar van fogacskaja akkor biztosan neked is ra fog harapni, az enyem nem volt hajlando bimbovedovel szopizni es neha ra-ra harapott, de ha helyesen bimbora van teve a pici akkor nem harap csak ha mar jatszik, az enyem ilyen volt legalabb is
2019. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Meddig? Nekem is nagyon fájt a mellem az elején, a gyerek úgy rácuppant, hogy minden szoptatásnál sírtam. Nem harapott igazán, de nagy erővel szopott, nagyon fájt. Úgyhogy én vettem bimbóvédőt, viszont ezzel sokkal tovább szopott és nagyon nyűgös volt. Amikor a védőnő meglátta, nagyon letolt,hogy azzal nem tud szopni a gyerek, dobjam ki. Gondoltam, a nagy fenét. Aztán megmértem a gyereket csecsemőmérlegen, és tényleg kétszer annyi ideig feleannyit szopott. Úgyhogy aztán letettem. Egy-két napig sírtam még szoptatás közben, aztán megszokta a mellem. 15 hónapos koráig szopott, amikor volt már foga az sem volt utána gond.
2019. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1Hónapos még csak a babám...de attól félek hogy csökken.a.tej mennyiségem...próbálkozom hogy egy-egy szopinál anélkül szopizik de.utánna vannak rajta kis bevérzések és fájdogál is a.mellem..és nem szererném hogy megint totál kisebesedjen,mert hogy azért kezdtem el használni a védőt
2019. jan. 9. 22:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű rossz a technikája, nem tudja bekapni rendesen. 1 hónaposan már nem kéne fájnia.
2019. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az az érdekes hogy csak a jobb mellemen érzem ezt a szurkálós fájdalmat a bal.mellemen nagyon szépen szopizik...ez mitől.lehet?
2019. jan. 10. 01:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Próbáld mas pozban szoptatni, nekem meg a balnal fajt iszonyatosan vagy 2 honapig. Vegul ott az a poz valt be, hogy a baba laba a honaljam fele volt. Igy par het alatt elmult, aztan par honap.mulva barhogy tudtam szoptatni abbol is. Most 13 honapos, meg mindig szopizik.
2019. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem egyforma a két melled? Nekem a fiam nem tudta bekapni csak az egyik cicit, a másik túl nagy volt neki. Vagy lehet, hogy abból nem jön olyan jól a tej.
2019. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Sajnálatos módon nekem is ez a problémám mostanában. 6 hónapos a pici, de muszáj voltam elhagyni egészségügyi problémák miatt és azóta szemmel is láthatóan összement, a férjem se szereti már annyira.
2019. jan. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
én apuka vagyok,60 éves.mik vannak,hova jutottak a nők?
2019. jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt meg hogy érted?
2019. jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!