Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki meddig szoptatott? Kizáróla...

Ki meddig szoptatott? Kizárólag anyatejes babák rá gondolok és úgy értem hogy CSAK anyatejet kapott.

Figyelt kérdés
Nem kell megmagyarázni, persze érdekel, de az érdekel hogy hány hónapos koráig táplálkozott csak anyatejjel a baba?

2019. jan. 10. 05:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
66%

MÁsodik vagyok: az első gyermekem fiú, a második lány.


Aki lepontozott, az értően elolvasta, hogy nem egy agyament ősanya vagyok, aki szerint csak anyatejjel fel lehet nőni, hanem hiába próbáltam,nem fogadtak el a gyerekeim mást? Valamint nem gondolom, hogy bárkinek így kéne csinálni, és nem biztatok senkit arra, hogy kövesse a példánkat? Csak válaszoltam a kérdésre, mint mindenki más:(


Mindegy:(

2019. jan. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Miért van jelentősége hogy fiú vagy lány? Nekem mindkettő 6 hónapos koráig csak anyatejet kapott. A hozzátáplálás elég nehézkesen ment a fiamnál, a lányom az bármit megevett (ez azóta is így van)
2019. jan. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
A 4. hónap végére már kellett mellé a tápszer is. 5 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást. Szépen, megeszik mindent. Most 6 hónapos, és a tízórait már ki is tudtam váltani nála. Reggel, este még szoptatom, de már csak 40-70g anyatej jön össze két mellből, úgyhogy pótolnom kell tápszerrel azt is.
2019. jan. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
5hónapos koráig kizárólag anyatejes volt a lányom. Eü okokból abba kellett hagynom a szoptatást és onnantól tápszert kapott, illetve elkezdtük a kóstoltatást.
2019. jan. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

4 hónapig.

Utána tápszer kiegészítés, és hozzátáplálás.

2019. jan. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
6,5 hónapos korában kezdett kostolgatni.
2019. jan. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.

Én azt nem értem eleve minek kell valakit bármiért is lepontozni. Mindenkinek meg van a véleménye.

Nincs jelentősége hogy fiú e vagy lány, csak kérdeztem.

2019. jan. 10. 11:58
 18/24 A kérdező kommentje:

Ha bárkinek is számít én mindenkinek nyomtam egy zöld like-ot. 🙂


(De honnan lehet tudni ha valaki lepontoz??!)

2019. jan. 10. 12:00
 19/24 anonim ***** válasza:
6 honapos koraban kezdtuk a hozzataplalast. Nem nagyon akart elfogadni semmit. 9 honapos, meg mindig nem valtottunk ki etkezest, de mar tobbet eszik masbol. Meg igyis sokszor szopik.
2019. jan. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Hét hónaposan kezdük meg a hozzátáplálást és a mai napig szopizik. Főleg éjszaka, meg néha nappal, ha fáradt vagy túlpörgött. (február végén lesz másfél éves) Makkegészséges kisfiú.
2019. jan. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!