Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt mikor kezdtek...

Szoptatás alatt mikor kezdtek leolvadni a kilók rólad?

Figyelt kérdés

15 kg-ot híztam terhesség alatt, abból 10 lement a kórházban. Azt hittem ez az 5 kg pikk-pakk lemegy majd rólam itthon, de nem ment le semmi. Igaz sokat pihentem, nem mozogtam max házimunkát, a kajálásra odafigyeltem.

4 hete szültem


2019. jan. 16. 15:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Rólam nem leolvadtak a kilók, hanem felkúsztak szépen...Két év alatt (amíg szoptattam) híztam 10 kilót:((( Ezt sajnos azóta sem tudtam leadni...
2019. jan. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
2 hónapja szoptatok, kb 2 kilót fogytam. Szerintem menne le több is ha nem zabálnék folyton csokit ( annyira kivánom) és többet sétálnék.Igyekszem visszafogni magam mert szeretnék lefogyni. Ez a 2.baba. Az elsővel szopi alatt 15 kiló jött fel :(
2019. jan. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Stagnáltam.Se nem híztam ,se nem fogytam.Majd talán ha már nem szoptatok fogyok is végre..
2019. jan. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Rajtam +7 kg volt, amikor kijöttünk a kórházból. Ebből sok volt a víz is. Kb. 2 kg lement az első 2 hétben. A maradék szépen, fokozatosan ment le. A kislányom 4 hónapos korára már teljesen a régi volt az alakom. Most már inkább az a gond, hogy nem szeretnék már többet fogyni -jelenleg 50 kg vagyok, 160 cm-hez-, mégis mennek le a kilók a szoptatással.
2019. jan. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a szoptatás alatt is csak híztam. Leolvadni? :DDDD
2019. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én is ebben bíztam h majd szopi alatt lemegy, de én egy grammot sem fogytam. Sőt, még híztam is mellette. Ahogy abbamaradt a szoptatás, utána már tudtam fogyni, addig semmit.
2019. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

meg ne varj csodat :) 4 het alatt meg nem is regeneralodtal.

17 es 22 kilokat hiztam terhesen. En fel ev utan minuszban voltam a kezdeshez kepest mindkettonel. 21 es 24 eves voltam, elotte mindig picit husi voltam, a szulesek utan gebe. Prolaktin... nem foglalkoztam vele. A szoptatas utan hiztam vissza a nullara. JA es meg egy erdekesseg: mikor terveztuk a babakat, es meg nem estem teherbe, elotte egy jo 3 kilo mindketszer feljott! Szoval eleve mar tobbrol kezdtem.

2019. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

72 kg voltam amikor terhes lettem. 82 a szülésnèl. 72 újra szülés után 4kg volt a bébim.

Ma 8 hónapos a kiscsaj és 52 vagyok 😊

Sok séta sok szoptatás és én a vacsorát sokszor kihagyom

2019. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Coffelia ***** válasza:
Nekem inkább a mozgással függött össze. Én terhesen 17 kilót híztam, a szüléssel 7 ment le, és pár hét múlva még 7. Ott megállt, de egészen addig fogyogattam, amíg napi órákat sétáltam a babakocsival. Mióta akkora lett a fiam, hogy nem lehet vele órákat babakocsizni, brutálisan hízni kezdtem, majdnem visszajött a szülős súlyom gyerek mélkül, és az mind háj sajna. Hosszú szoptatást terveztem, be is jött, és azt érzem hogy magát a fogyást nem befolyásolja már. Már csak eajtam múlik, meg az életmódomon.
2019. jan. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt a lányom, mikor elkezdtem fogyni rohamosan. 10 kiló ment le 2 hónap alatt diéta nélkül. Utána is fogytam még, de akkor már eljártam edzeni, odafigyeltem mit eszem és nem volt ilyen rohamos változás. Lement még 5 kiló és csinosabb lettem mint 18 évesen voltam.
2019. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!