Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ugyanolyan puha a mellem két...

Ugyanolyan puha a mellem két etetés között, mint szoptatás után. El fog menni a tejem?

Figyelt kérdés
4 hetes a babám. Ma tapasztaltam, hogy puha a mellem és nem feszül, mint eddig. Nem sír közben és utána sem.
2019. jan. 15. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy fog elmenni a tejed! Épp ellenkezőleg. Beállt a kereslet-kínálat. Pontosan annyi tej termelődik, amennyi kell, pontosan akkor, amikor kell. Szuper baba-mama páros vagytok!
2019. jan. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most állt be a tejtermelés. Fejj egy kicsit kézzel ha úgy érzed kevés, ha több csatornán spriccel akkor tuti van benne elég. Ne aggódj én is néha azt hiszem üres. Olyankor kicsit fejek belőle megnyugtatásképp.

8hetes baba anyuja

2019. jan. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már csak akkor feszül ha több mint 4oraja nem ürítettem az adott cicit
2019. jan. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tobb, mint 2,5 eve nem feszulnek a melleim, es meg mindig van tejem. A feszulo erzes pont, hogy nem jo, azt uzeni a testednek, hogy tul sok a tej, vegyen vissza a mennyisegbol. Ha puha, akkor mar beallt a kereslet-kinalat.
2019. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 hónapja szoptatok, mellem mint a tejeszacskó :D nincs bedurranva...pedig van hogy a babám éjjel alszik 6 órát egyhuzamba, és mikor már 6 órája nem evett, akkor se érzem nehéznek a ciciket. És hízik rendesen úgyhogy biztos úgy van ahogy azt előttem is írták, nyugi :)
2019. jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Coffelia ***** válasza:
A melleink csak kis fokban alkalmasak a tej tárolására, a legtöbb tej szoptatás közben termelődik és fogy is azonnal, ahogy a baba kiszopizza. Szóval amikor a mell már hozzáidomult a babához, akkor ritkább a felesleges túltermelés, és a tejleadó reflexed is gyorsabban reagál, ha a baba szopizni kezd. Ezért nincs a melled mindig tele, és nem is keményedik meg.
2019. jan. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!