Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyit illik elkérni egy...

Mennyit illik elkérni egy liter anyatejért?

Figyelt kérdés

Ha anyatekgyüjtö állomásnak adom le, akkor 2700/liter.

aki vesz másik anyukától, vagy ad el, milyen árban van?

Aki tápszerrel eteti a kisbabáját, mennyire jön ki a havi tálszer adag egy kb. 2-3 hónapos kisbabánál? Úgy gondoltam, annál kevesebbet kérnék.



2019. jan. 18. 09:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

7, off, de butaság. A HA tápszerek nem allergiára vannak, hanem allergia megelőző szerepük van, de ha már fennáll, nem adható. És van 0 hótól adható tejfehérje mentes tápszer. Ahogy laktózmentes is.

Én pont hogy olyat ismerek, aki a saját anyatejét nem adhatta a gyereknek, tápszer kellett, mert egyszerre volt fehérjére és laktózra is allergiás a gyerek és laktóz 0 diéta mellett is van az anyatejben.

2019. jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én is anyatejgyűjtőbe gondoltam leadni, végigjàrtam az összes szükséges lépést és vizsgàlatot, de nagyon hàzhoz köt, mivel aki jön érte, az reggel és este között valamikor érkezik, semmi előzetes idősávot nem tud megadni, mi pedig nem vagyunk egész nap otthon, ezen kívül maximalizálva van a mennyiség, amit átvesznek. A védőnő ajánlott több érdeklődő anyukát is a környékről.
2019. jan. 18. 11:28
 13/15 anonim ***** válasza:
52%
Ez nekem nagyon fura, mert elvileg a háztól vett anyatej is működhet úgy, hogy felírja a gyerekorvos receptre, és a tejadó anyukának a recept ellenében számolják el ugyanazt az összeget, mint amit az anyatejgyűjtőben kapna. Szóval nem az fizet érte, aki kapja.
2019. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
17%
Örülök, hogy haszontalannak tartja valamelyik nagyonokos a válaszomat, csak tudnám, hogy akkor miért nem írja le, ha jobban tudja. Ja, talán csak nem azért, mert dunsztja nincs az egészről az illetőnek?
2019. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
11, melyik tapszer az, amelyik tejfeherje- es szojamentes is, es adhato ujszulottkortol, valamint normalis ize is van, amit a gyerek el is fogad?
2019. jan. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!