Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejtermelést segítő- szoptatás...

Tejtermelést segítő- szoptatási teát lehet már terhesen is inni? Hogy mire megszületik a baba biztosan tudjam szoptatni. Van erről valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ill. Mit tehetnék annak érdekében, hogy legyen majd tejem?
2019. jan. 19. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Amíg terhes vagy csak annyit tudsz tenni , hogy olvasol a szoptatás témakörében, de kizárólag szakmai oldalakat ilyen a LLL oldala nézd meg. Előtte felesleges bármit is inni, ezek nem a Tejtermelést segíti hanem a tej szaporítását. Nyolc hétig küzdöttem , hogy legyen elég tejem , de megérte mert majdnem három évig tudtam szoptatni. A négy éves gyereke még sosem volt beteg, nem látott orvost.

A nők 99 százaléka tudna szoptatni de a legtöbben feladják az első kis nehézségnél, erre törekedj hogy ezt küszöböt ki azért is olvass előre.

Meg nézz videókat , hogy hogy kell szakszerűen mellre helyezni a babát.

2019. jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. jan. 19. 18:11
 3/4 anonim válasza:
Én szülés után laktoherb teát ittam két napig nem tudom hogy az miatt vagy sem de szerencsére bőségesen van tejem. Viszont arra figyelj ha iszol ilyen teákat amint megjön a tejed utána ne igyál mert édeskömény van benne és attól fáj a kicsik hasa
2019. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Coffelia ***** válasza:
Szülés után a hormonok és a mellet érő inger indítja be a tejet. Nekem az volt a nagy tanulság az első hét után, hogy hiába hittem, hogy hű de sokat van mellen a babám, hamar kiderült, hogy 8-10x többet lett volna optimális. Szóval bármit hiszel, annál legyen még többet :)
2019. febr. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!