Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak baba-anya barát munkahe...

Vannak baba-anya barát munkahelyek? Hogyan találhatnék gyorsan munkát?

Figyelt kérdés
Sajnos nem állunk jól anyagilag , sok a problémánk (most ha lehet nem kérek a szent beszédből, hogy akkor minek vállaltam a gyereket, meg biztos roma vagyok, nincs meg még a 8 osztályom sem stb stb... -vagy egy éve kiírtam valamit, és valaki ezzel támadt rám- )így szeretnék dolgozni , már felvették a bölcsibe , így a gyerekkel napközben nem lenne gond.Csak sürgös lenne munkát találnom, mert család segítő által kértünk adósságrendezést és kérnek önrészt és a gyesből, meg a mentes összegből (bankszámlán a letiltás után kötelezően rajta hagyott öszeg) ezt nem tudjuk megtenni, hiába vállal majd édesapám plusz munkát, az nem lesz elég. Így szeretnék én is dolgozni.Előre is köszönöm a segítéget.

2015. aug. 6. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Bakker és mi a végzettséged?

Nem mindegy, hogy pék, bankár vagy agysebész vagy.

2015. aug. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre így nem lehet válaszolni. Milyen végzettséged van? Hol laksz?
2015. aug. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Mekibe és Burgerba mindig keresnek embert.S ha hajlandó vagy műszakozni azonnal felvesznek szerintem.Én is jelentkeztem,de sajnos az éjszakát nem mertem bevállalni igy nem hivtak be. De próbáld meg.
2015. aug. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!