Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mivel kell a mellet fertotleni...

Mivel kell a mellet fertotleniteni szoptatas elott?

Figyelt kérdés

Elso babamat varom es termeszetesen tudom hogy szoptatas elott mindig fertotleniteni kell a mellet vagy megmosni.

Nem a googlebol szeretnek tajekozodni hanem a szemelyes tapasztalaitokra lennek kivancsi,ti hogyan szoktatok es mivel?

Csaladban nincs akitol kerdezhetek sajnos, halas vagyok ha segitetek :)



2019. jan. 30. 18:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fertőtleníteni semmivel.
2019. jan. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy, nem sokáig szoptattam, de én nem fertőtlenítettem semmivel, a barátnőim se szokták.
2019. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Rosszul tudod. Nem kell. Régen javasolták, ma már nem.
2019. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem kell fertőtleníteni
2019. jan. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Na akkor nagyon el voltam varazsolva ugy latszik. Koszonom mindenkinek, facen lattam csoportokban rengeteg kismama es anya irta ki hogy ok bizony szoktak de akkor ezek szerint megsem kell vagy csak nem kotelezo. Akkor mar nem is fogok ezen aghodni :) koszonom megegyszer
2019. jan. 30. 18:40
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Ha hiteles, naprakèsz információkat szeretnél kapni a szoptatásról, akkor az lll.hu-t böngészd. (LaLéche Liga) Esetleg már most felveheted a kapcsolatot szoptatási tanácsadóval.
2019. jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Napi fürdés elegendő


Régi idők javaslata a fertőtlenités

2019. jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem fertotlenitettem semmivel. 10 honapja szoptatok, sose fertotlenitek, az esti furdesemnrl megmosom, meg a szajpeneszt se kapta el soha. Nyaron ha nagyon nagyon megizzadtam akkor megmostam sima vizzel. Ennyi
2019. jan. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%

Ne viccelj, a természeti népek, akik rendszerint évekig szoptatnak, mivel fertőtlenítik? Isten megteremtette az anyát, a babát, az anyatejet.... és a fertőtlenítő folyadékot?


Én összesen 6 éven át szoptattam, naponta tiszta vízzel tisztítottam a mellem a tusolás során.

2019. jan. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerekem van, mindkettőt közel 1 éves korukig szoptattam. Egyszer sem fertőtlenítettem a mellem. Nem is hallottam még róla, senki sem említette, hogy kéne.
2019. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!