Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3hónapos babám eddig szépen...

3hónapos babám eddig szépen evett (130-150ml), de egy hete belustult és csak a könnyen jövő tejet szedi ki a mellemből, aztán hisztizik (üti-vágja, sír). Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Sajnos fejni nem tudok, nem indul be a tejadó reflexem a gépre, mi a megoldás? Valahogy rá tudom venni, hogy legyen türelmesebb és szedje ki?Az a gond,hogy így csak 80ml-t eszik max.Az üveget nem vagy nagyon-nagyon nehezen fogadja el.
2010. júl. 3. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Rossz a fejogeped, mindenkeppen ki kell fejni a tejcsit, kulonben apadni fog a mennyiseg.
2010. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fejés közben lazulj el, ne azon aggódj, hogy mi lesz, ha nem jön a tej, hanem gondolj a babádra. Még jobb, ha közben őt nézed, neki énekelsz, vele gügyögsz.
2010. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a hasa fájdul meg? Az én babám 3.5 hós és szintén ezt csinálja, de azért, mert 5-10 perc szopi után beindul az emésztése és kakilnia kell. Ha nem bír, akkor erőlködik nagyon és sír, nem akar tovább szopizni. Én egy-egy ilyen szopi után egy órával újra próbálom.

Ja és már nem mérem, úgyis annyit eszik, amennyi neki kell. 3 hónapos korban egyébként is kicsivel kevesebbet esznek, mint előtte és ez a mennyiség 6 hós koráig meg is marad. 690-800 ml is elég nekik. De van baba, aki meg 1200 ml-t eszik.

2010. júl. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kb.4-5gépet próbáltam,ez az egy ami 10-14perc után beindítja a leadó reflexet,akkor elindul,de 20-30ml. jön le max.

-A pocija már nem fáj-hál!istennek.

-4napja napközben ezt csinálja és éjjel újra 2x ébred.

Gondolom ezt a meleg miatt csinálja,de azt még mindig nem tudom mért nem eszik többet napközben,pedig a cicimben még lenne,Éjjelre pótolom a napközben összegyűlt tejjel,de akkor is ébred 4óra múlva.Nem tudom mi a megoldás.

2010. júl. 4. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! 3 hónapos babám egy hete pont ezt csinálja :( Találtál valami megoldást rá? Tudom, talán már el is felejtetted, olyan régen volt, de ha mégis emlékszel, megírnád nekem? Köszönöm szépen!!!
2010. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!