Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP-nél van a folyószámlám....

Az OTP-nél van a folyószámlám. Szeretnék pénzt gyűjteni jövő tavaszig egy külön számlaszámon. Milyen megoldás létezik erre, hogy a lehető legkevesebb járulékos költséggel ússzam meg?

Figyelt kérdés
Külön kártyára nem lenne szükségem, majd csak egy összegben venném le.
2010. aug. 22. 22:10
 1/4 anonim válasza:

Én a helyedben máshol tartanám a folyószámlámat. Az OTP nyúlja le a legtöbb pénzt a betétesektől. Sokkal jobbak az Erste,Unicredit vagy az AXA. Az utóbbit tudnám mellékvágánynak ajánlani. Ők attól olyan olcsók, mert nincs ügyfélszolgálatuk. Jobban mondva van,és igénybevételkor fizetsz, mint a köles. Illetve még a befőttes üveget,kispárnát vagy a malacperselyt is tudnám javasolni, ha csak fél-1 évig akarsz a pénzt gyűjteni.

Ennyi időre nincs értelme bankszámlát nyítni, mert a kezelési költséget úgyis levonják.

2010. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ez lenne a legjobb, csak könnyebben nyúlok hozzá, ha csak a párna alatt van :-)

Tudom, hogy az OTP a legnagyobb lenyúló, de egyelőre gyeden vagyok két egyévessel, és nincs lelkirőm nekiállni az átállási procedúrának. Minden csekk innen meg, on-line utalok, erre jön most kb. 5 helyről rendszeres utalás.

De amint visszamegyek dolgozni, első dolgaim között lesz váltani. Köszönöm válaszod!

2010. aug. 23. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:
szia ! pénzügyi tanácsadó vagyok én is axát ajánlanám, ha szeretnéd, és pesti vagy szívesen viszek neked egyet:)
2010. aug. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az axánál van a magánnyugdíjpénztáram is. Nekem fontos, hogy itthonról, az interneten tudjak utalni, az Axánál van erre lehetőség?

Dunakeszin lakom. Mire érted, hogy hoznál egyet?

2010. aug. 24. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!