Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy éve nem szoptatok, baj,...

Egy éve nem szoptatok, baj, hogy még van pici tejem?

Figyelt kérdés
Idővel elapad majd,vagy ezzel foglalkozni kell? Időnként eszembe jut megnézni (havi 1x vagy ritkàbban), de még mindig van mindkettőben. Bajt nem okozhat?
2019. márc. 26. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt olvastam hogy valakinek marad is mindig picike vagy idovel teljesen elapad.
2019. márc. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Nem valami egészséges így egy évvel a szoptatás abbahagyása után. Hormonzavarra utal, magas a prolaktin szinted. Jobb ha elmész vele dokihoz, mert egyrészt a pangó tej gyulladásokat okozhat, másrészt ha esetleg szeretnétek majd kistesót, akkor a magas prolaktin vetélési kockázattal jár.
2019. márc. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
15 hónapig szoptattam, utána még másfél évig volt egy minimális tejem (persze pár hónap után már tényleg csak 1-2 csepp, és csak ha megnyomtam). De ha aggaszt, szólj az orvosodnak, elküld vérvételre.
2019. márc. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!