Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás

A kérdés

100%-os gyógyszertári lanolin bimbóra. Próbálta már valaki?

Ajánlották, mert ez csak párszáz forint és nem 2-4 ezer, mint a krémek, amik ugyanúgy lanolinból vannak. De érdekelnének tapasztalatok, hogy milyen.

Keress kérdéseket hasonló témákban: lanolin, szoptatás

márc. 28. 14:10  Privát üzenet  

A válaszok

konkrétan bimbóra nem, mert a dm sajátmárkás cicikenőcse is párszáz forint volt és tökéletesen bevált (amúgy 90akárhány% lanolint tartalmaz, de legalább van benne valami egyéb is, amitől nem olyan az állaga, mint a gyanta).

Ellenben ha tudsz venni lanolint gyógyszertárban, akkor mindenképpen érdemes. évekig használtam a gyerek fürdővizébe mindig csak 1-1 borsónyi adagot felhabosítva. 1-2 hét alatt megoldotta az addigi száraz, majdnem pikkelyes bőr-gondját.

Illetve mivel víztaszító hatású, később az volt a "csodakrém", amivel minden horzsolást be lehetett kenni és lehetett vele úgy fürdeni, hogy ne csípje a víz.

nagyon eltértem a témától, de a lényeg, hogy bár cicire nem, de minden másra használtam, gondolom oda is legalább ennyire bevált volna.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 28. 15:04 Privát üzenet
Nekem volt gyógyszertåri bimbóvédő krémem. Nem tudom miből volt, zöldes szine volt és ragadós. Repült a kukába. Lehet hogy gyógyitotta a bimbómat, de hozzáragadt tőle a bimbóm mindenhez ami nagyon fájt. Lemosni is alig tudtam.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 28. 16:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Anyukak! Ti hasznaltatok a gyogyszertari baba furdeto kremet? Ha igen hany honapos koraig? Ha nem, miert nem? S akkor mit hasznaltatok helyette?
Gyerekkori ekcéma. A gyógyszertári krémre van valamilyen alternatíva (drogériás vagy rendelős), ami “bio”?
Aki nem a gyógyszertári popsikrémet használja az mit választott helyette?
Bimbóvédő krém helyett 100%-os gyógyszertári lanolint próbált már valaki?
Hogy kell gyógyszertári műanyag dobozt fertőtleníteni?
Hogyan kell kérni, mi a neve a gyógyszertári (1500 ft-os? ) mellszívónak?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szoptatás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!