Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 100%-os gyógyszertári lanolin...

100%-os gyógyszertári lanolin bimbóra. Próbálta már valaki?

Figyelt kérdés
Ajánlották, mert ez csak párszáz forint és nem 2-4 ezer, mint a krémek, amik ugyanúgy lanolinból vannak. De érdekelnének tapasztalatok, hogy milyen.

2019. márc. 28. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:

konkrétan bimbóra nem, mert a dm sajátmárkás cicikenőcse is párszáz forint volt és tökéletesen bevált (amúgy 90akárhány% lanolint tartalmaz, de legalább van benne valami egyéb is, amitől nem olyan az állaga, mint a gyanta).

Ellenben ha tudsz venni lanolint gyógyszertárban, akkor mindenképpen érdemes. évekig használtam a gyerek fürdővizébe mindig csak 1-1 borsónyi adagot felhabosítva. 1-2 hét alatt megoldotta az addigi száraz, majdnem pikkelyes bőr-gondját.

Illetve mivel víztaszító hatású, később az volt a "csodakrém", amivel minden horzsolást be lehetett kenni és lehetett vele úgy fürdeni, hogy ne csípje a víz.


nagyon eltértem a témától, de a lényeg, hogy bár cicire nem, de minden másra használtam, gondolom oda is legalább ennyire bevált volna.

2019. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt gyógyszertåri bimbóvédő krémem. Nem tudom miből volt, zöldes szine volt és ragadós. Repült a kukába. Lehet hogy gyógyitotta a bimbómat, de hozzáragadt tőle a bimbóm mindenhez ami nagyon fájt. Lemosni is alig tudtam.
2019. márc. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!