Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ugye nem kap ebből a kicsi?

Ugye nem kap ebből a kicsi?

Figyelt kérdés
7 hónapos lányom már csak este szopik, tápszer után így alszik el. Úgy alakult az élet, hogy a tágabb családban sok probléma van, két hete alig alszom. Fél 11-től minimum fél egyig forgolódom, agyalok. Próbáltam már a citromfű teát, gyógynövényes altatót, semmi..Volt itthon Frontin nyugtatóm, még a babavárás előtti időszakból. Vettem be felet, így tudtam aludni. Az lenne a kérdésem, hogy ha lefekvés előtt beveszem, másnap este 8-kor szopinál, szóval majd 24 óra után, ugye a kicsi nem kap belőle? Háziorvost is felhívtam, ő engedélyezte, de ettől még lelkifurdalásom van. Szerintetek?
2019. máj. 3. 08:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy napközben legalább kétszer lefejem a tejet.
2019. máj. 3. 08:38
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kap, de inkább mellőzd az ilyeneket. Inkább meditálj, sétálj vagy szagolj levendulát, mert így a szervezeted se szokik majd a gyógyszerhez.
2019. máj. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom, hogy hozzá lehet szokni. Próbálom majd inkább a gyógynövényeket, de már annyira kimerült voltam, hogy sírni tudtam volna. És a kicsi is fogzik valószínű, rosszabbul alszik. Igyekszem nem hozzászokni. Köszi!
2019. máj. 3. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!