Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Körte alakom van, ehhez...

Körte alakom van, ehhez társul nagy, zsírosabb comb+fenék, laposabb has, kicsi mellek, hogyan hozzak ki ebből számomra is elfogadhatóbb alakot?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, 170 cm és 75 kg vagyok jelenleg.Fehér cukrot és lisztet eddig sem ettem, péksütit, csokit nagyon ritkán, csak ünnepnapkor. Narancsbőrös és striás vagyok, undorodom magamtól, striára valamilyen pakolás vagy krém van?
2015. jan. 19. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hulla hopp karikázás és nyirok masszázs egyik megoldás .
2015. jan. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a striak nekem sem tuntek el, mar nem emlekeszem, hogy milyen kremet hasznaltam, az egy kicsit halvanyitott rajta.Vegyel terhessegi striakra valo kremet, az is segit.


Probalj mozogni, kocogj, menj eddzeni.

2015. jan. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A stria nem tüntethető el. Vehetsz krémet, ami halványítja, de igazság szerint magától is halványodni fognak. És mindenkinek van, még a legtökéletesebb testű nőknek is, szóval emiatt ne érezd magad rosszul.

A narancsbőr egy nehezebb dolog, mert ha olyan a genetikád, akkor csak "spártai" módszerekkel tüntethető el, szigorú étrend, szigorú mozgás, krémek, tekercselés.

Ha körte alkatod van, érdekes hátra, karra, várra súlyzózni nagyonn súlyokkal, akkor javíthatsz az arányaidon.

2015. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a felső test izomzatát lenne érdemes felépíteni és amikor ez létrejött,szinkronba került az alsótesttel,akkor csinálni egy szálkásító diétát.

elsősorban a hátat,a vállakat és a felkarokat kell felépíteni.

egyébként mitől híztál így meg ha nem kenyerezel,édességezel?

striára nincsen semmi.

az egy sebhely,szétszakadt a bőr, ezért ez olyan kérdés,hogy ha késsel összevagdostak és krémezem akkor eltűnik-e a heg?

2015. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!