Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti milyen edessegeket esztek...

Ti milyen edessegeket esztek szoptatos anyukak?

Figyelt kérdés
Nagyon kivanom az edesseget , eddig minden nap ettem csokit es persze mindenfele edesseget , de amiota szoptatok nem merek enni.
2019. máj. 4. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Mindenfélét. Nincs baja tőlük.
2019. máj. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Amilyet megkívánok
2019. máj. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Gesztenyepürét magában, sajnos semmilyen allergént nem fogyaszthatok (tejszármazékok, tojás, szója, stb) mert érzékeny rá a kislányom.
2019. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Olyat ettem, amilyet megkívántam. Nyugodtan egyél te is csokit! :)
2019. máj. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bármit, amit kívánok. Ha nincs ismert érzékenysége a babának rá, akkor nyugodtan egyél.
2019. máj. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármit, amit szoptatás előtt is.....nem is értem a kerdés értelmét.
2019. máj. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 piroska és a farkas ***** válasza:
Pl én nem mertem mogyorós csokit enni, igazàból nem tudom, h veszélyes lett volna - e egy arra érzékeny babànàl, de nem kockáztattam. Szülésig viszont ettem, ha azt kívàntam. Tehàt én nem a " bàrmit, amit szoptatàs előtt is ettem" kategória vagyok.
2019. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!