Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tápszer hidegen? Amíg kicsit...

Tápszer hidegen? Amíg kicsit is langyos, kiköpi, kénytelen vagyok megvárni míg kihűl. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
A kislányom 5 hónapos,és sajnos tápszeres pótlást kap.Igaz napi 1x csak,kb.120-150ml-t.Ezen túl is tettem magam.A gondom az,hogy csak hidegen hajlandó meginni.Az orvos nem foglalkozik vele,a védőnő meg nem ért hozzá.Mit tegyek?
2010. júl. 6. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:

szia! az én lányom szintén hidegen issza a tápszert! 10-én lesz 6 hónapos, régóta tápszeres és ez a szokása a kezdettől megvan. eltelt néhány nap, mire rájöttem, miért üvölt a gyerek... a bátyja pont az ellenkezője volt, csak langyosan volt hajlandó meginni :)

nem gondolom, hogy ez baj lenne. ízlések... tudod :)

azt hiszem, ha ennek lenne hátránya, a lányomon már észrevenném - de nincs, nyugi!!

2010. júl. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem ette meg melegen, sőt langyosan sem. Csak úgy, hogy szoba hőmérsékletű babvízzel csak simán összekeverem. Csak így eszi meg, én nem melegítem, nekem feloldódik így is .
2010. júl. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ lányok!Megnyugodtam,hogy nincs baj!Akkor mostantól én is babavízzel keverem csak,mert az úgy is ellenőrzött.A csapból olyan víz folyik,amit forralás után sem adok neki szívesen.
2010. júl. 6. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 1 éves,a kezdetektől tápszeres.És a mai napig nem issza meg,még csak langyosan sem,csak hidegen.Ez nem gond,ne aggódj.
2010. júl. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a szentkirályit és a janát használom. 24 órán át felhasználható, ha lejárt bonts újat vagy forrald fel. A szentkirályi azért jó mert ha lejár a 24 óra mi megisszuk. Én sem szeretem a csapvizet.
2010. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia

Az én babm 5 hós és sajna egy ideje tápszeres szintén nem issza meg melegen csak egy kicsit langyosan vagy hidegen és szintén szentkirályit használok előtte janát vettünk de a szentkirályi olcsobb..És mi is azt isszuk..mert a viz forralva is gusztustalan sajna.

2010. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Lehet hogy én is áttérek a Szentkirályi-ra,mert a Jana,tényleg húzós,csak a páromat kell átszoktatnom a Balfiról,mert azt szokott inni.De a kislányáért biztos megteszi! :-)
2010. júl. 7. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!