Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellbimbó védővel lehet...

Mellbimbó védővel lehet nemtudja az összes tejet kiszívni?

Figyelt kérdés

(Sajnos) csak mellbimbó védővel tud szopizni a fiam. Viszont az utóbbi 4 napba kétszer lett tejlázam, és azt látom a fiamon hogy szopik után még éhes. Vagy is elalszik a cicin ha lerakom felkel és álltalában cicizik tovább.

Most vajon kevés a tejem vagy ő nem tudja hatékonyan kiszívni amennyi kell neki, vagy ha tejlázam van akkor elégnek kéne lenni a tejnek?


2019. máj. 14. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos bimbóvédővel nem kap elég ingert a mell ezért csökkenhet a tejtermelés, és az is lehet ahogy gondolod hogy nem tudja mind kiszívni, ezért gyullad be a melled. Hosszabb távon, jó lenne ha a bimbóvédőt el tudnád hagyni, pláne mert egyre nehezebb. Egyébként a nyűglődésnek akár a mostani időjárás is lehet az oka. De az is ha épp növekedési ugrása van. A tejláz, az mit jelent neked? biztos hogy be van gyulladva a melled (fáj, feszül, stb) vagy csak belázasodtál? (utóbbi nem feltétlen szoptatással összefüggő).
2019. máj. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Probálkozubk nélküle de nem igazan megy párat tud szívni rendesen aztan kicsúszik a szajábol a mellbimbó és csak épp hogy a szajába van és úgy nyammog rajta.

Fáj a bal mellem (csak a bal ) feszül még ha a kezemet felemelem akkor is erzem hogy fáj a mellem. Este 38 fokos lázam volt reggel 37 most megint kezd felmenni.

2019. máj. 14. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:
4 hónapig szoptattam bimbóvédővel, nagyon szépen gyarapodott a babám, egyszer sem volt tejlázam. Szerintem más lehet a gond. Lehet bimbóvédőt kellene cserélned.Én is kipróbáltam 4 félét mire megtaláltam az igazit. Lansinoh. A méret sem mindegy. Én egy mellből szoptattam egyszerre, következő szoptatásnál jött a másik, hogy a hátsó tejhez is hozzájusson a pici. (kivéve növekedési ugrásnál)
2019. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szoptatási tanácsadóval konzultálj, lehet alapból rossz a technikája. Fél éves a lányom, mostanában vettem észre, hogy anélkül is tudna szopizni, de nekem kellemetlen, és mivel minden ok, ezért hagyom.
2019. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!