Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás

A kérdés

Bimbóvédővel szoptatásnál több levegőt nyel a baba ami miatt fájhat a pocakja? Meg lassabban lakik jól vele és nehezebb a babának szívni?

Érdeklődök,hogy mik a hátrányai és miért nem jó a bimbóvédő.

Keress kérdéseket hasonló témában: bimbóvédő

jún. 13. 14:15  Privát üzenet  

A válaszok

A bimbóvédő a "szükséges rossz". TEhát nem választják a kismamák, hanem vagy szükséges, vagy nem. Ha szükséges, akkor meg nem nézi, hogy mennyire nehéz szívni, hanem örül, hogy szoptathat.

AMúgy fiamnak semennyire nem fájt tőle a hasa, és nem tudom, nélküle mennyire lett volna könnyű neki, mert nélküle nem tudtam szoptatni.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 13. 14:54 Privát üzenet
Sajat tapasztalatom nincs, de baratnom babaja teljesen jol elvolt vele semmi negativ hatasa nem volt nala.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 13. 21:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm

# 3/3Időpont tegnapelőtt 08:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyenlőre csak bimbóvédővel megy a szopi. Szeretném elhagyni. Hogy rakjam be a védő nélkül a cicit a baba szájába? Próbáltam, de nem igazán megy.
Aki egész végig bimbóvédővel szoptatott milyen gyakran cserélte le azt? A baba nem nyelt túl sok levegőt miatta, mert szerintem az én babám az miatt nyel sok levegőt és már nem tudom mit csináljak?
2 hónapos baba csak bimbóvédővel hajlandó enni, elapadhat a tejem?
Ha bimbóvédővel szoptatok, de egyszer-egyszer cumisüvegből kap enni a baba (pl. nagyira kell bízni, stb. ), akkor is cumizavaros lesz, vagy a bimbóvédő közelebb áll az üveghez,...
Létezik olyan, hogy egy baba csak bimbóvédővel tud szopizni?
Bimbóvédővel hogy lehet elérni, hogy teljesen kiszívja a cicit a baba?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szoptatás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!