Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 18 hónap után megjött a...

18 hónap után megjött a bajom. Mostmár rendszeres lesz? Többi lent

Figyelt kérdés

9 hónapos a babám, tehát 18 hónapja nem menstruálok már. Ma viszont elkezdtem vérezni minden előjel nélkül(semmi görcs)

Szoptatok, igény szerint.

A kérdésem az lenne, hogy ez nem befolyasolja a szoptatasom.ugye?

Másik hogy mostmár rendszeres lesz vajon? És akkor innentől kezdve mégjobban kell vigyázni, hogy ne essek teherbe? (Természetesen figyeltünk eddig is, szedtem.Azaliat is par honapig, de mivel nem menstrualtam eddig, igy gondolom mostmar tobb az esely hogy teherbe esek mivel van peteérés)

Köszi! :)


2019. jún. 13. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

1. Nem tudhatjuk hogy a te babadat zavarni fogja-e hogy a havi baj miatt más lesz a tej ize

2. Nem tudhatjuk hogy a te mensid mostantól állandó es szabályos lesz e

3. Peteeres van mensi nelkul is, úgyhogy az első percről kezdve normálisan kell védekezni

2019. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%
Innentől jobban kell vigyázni, igen. Bár előtte is kell, de annyi, hogy mensi nélkül vagy van peteérés, vagy nincs, mensi után meg elég valószínű, hogy van, szóval igen, kell védekezni méginkább-ha nem akartok babát! Azt nem tudom, hogy rendszeres lesz-e, mert nekem pont úgy volt, hogy amikor 10 hónapos volt a lányom, és lecsökkentettük a szoptatást, akkor megjött, én is azt gondoltam, hogy innen már rendszeres lesz, de meglepetésemre nem jött meg a köv hónapban, csak akkor, amikor napi 2-3 szopi maradt összesen. Utána ráadásul 21 napra jött, tehát totál össze-vissza.....
2019. jún. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!