Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki csak fej babájának mert...

Aki csak fej babájának mert nem akar szopizni az hányszor teszi egy nap és mennyit fej alkalmanként? Gyakoribb fejéssel is lehet növelni a mennyiséget?

Figyelt kérdés
Én is így teszek már egy hónapja. Én hatszor fejek egy nap ahogyszor a babám eszik, összesen kb. 1 liter jön össze. Utolsó fejés este fél 11-kor, az első pedig reggel 6-kor van. 3 hónapos baba anyukája
2009. márc. 7. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minél többször fejsz, annál több a tejci. Én is hasonló helyzetben vagyok. Nekem 5 fejésből 380 jön össze, ha 6x csináltam, akkor sem lett több...Az egy liter 8szerintem) nagyon rendben van.
2009. márc. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szia. én 4-5-ször fejek naponta. kb. 800 ml jön össze. első fejés reggel 8 körül, utolsó este 10 körül.

a babám 7 hónapos. 2 hónapja nem akar szopizni, azóta lefejem és cumisüvegből kapja.

2009. márc. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
még annyi, h nekem ez csak a mellem kicsavarásával, és rengeteg kínlódással jött össze, ezért nem nőtt tovább. mikor kevesebbszer fejtem, azonnal lecsökkent, de szerencsére vissza tudtam hozni.
2009. márc. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
5 hós a babám 2 hónaposan nem akart szopizni, fejtem, de azt lefagyasztottam. Kivártam, hogy elég éhes legyen ahoz, hogy ismét szopizzon. Idegjáték, de bejött. De bal ciciből azóta se szopizik, legfeljebb 1x naponta, de azt is alig alig. Van ilyen, sok kitartás. És egyszer olvastam itt, valaki írta, hogy "bízz a babádban és magadban". Rengeteg erőt adott és kitartást, hogy a babámnak úgyis kell a cici és a tejcsi, és megtelálja.
2009. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon jó rengeteg tejed van!!!!!!
2009. márc. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A kitartásról annyit hogy én úgy érzem elég kitartó voltam mert 2 hónapig küszködtünk a szopizással de amikor csak az előtejet szívta ki és sírt a mellen majd utána is mert éhes volt akkor már nem bírtam tovább. Amióta fejem neki és így kapja cumisüvegből szinte nem is sír és sokkal boldogabb baba lett. Az sem jött be hogy kivártuk míg nagyon éhes lesz, csak még jobban ordított.
2009. márc. 8. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!