Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van lehetőségem saját felelősé...

Van lehetőségem saját felelőségre hazavinni és hazamenni nekem is?

Figyelt kérdés
4. napja leszünk kórházba sima szülés eredmények rendben. Csak nincs tejem azért nem engednek haza. Kislányom 4. napja nem evett semmit mivel max 2 korty vizet adnak neki. Már rossz nézni egész nap sír.2 óránként tegyem mellre mondják közben egész nap rajt van mert amúgy sír és sír. Fájnak a mellbimbóim kezdenek sebesek lenni ma már itt sirtam elöttük iszok egész nap mindent megteszek hogy legyen tejem de folyton csesztetnek csak
2019. jún. 24. 20:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Persze, ambuláns szülés is van, amikor szülés után pár órával hazamehetsz. Szülés után 4 nappal meg pláne hazamehetsz. Az orrod alá tolnak majd egy papírt, hogy saját felelősségre távozol, de az ne zavarjon. Írd alá, menjetek haza, pihenj egyet és a gyerekorvosotok majd ír tápszer receptet ha nem indulna be a tejed addig se.
2019. jún. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%
Van rá lehetőséged. Mellesleg nyilván az is a te dolgod lenne, ha egyáltalán nem akarnál szoptatni, persze, szoptass, hisz az a legjobb a babának, de sajnos van, aki a feje tetejére is állhat, nem indul be neki a tejtermelődés, vagy nagyon nehezen. Márpedig a babának ennie kell. És ha egyszer nincs tej, akkor nincs tej, akkor tápszert kell adni. Márpedig azt otthon is adhatsz. De nyilván fontos, hogy bizonyos időközönként tedd mellre.
2019. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
52%

Van csak jelenteni fogják a gyerekjólétnek ha hazamész.

Miert nem erősködsz hogy adjanak tápszert? Vagy vigyél be te

2019. jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem ezt a mai felfogást hogy MINDENÁRON szoptatni és szoptatni és a gyerek éhen is hallhat akkor SZOPTATNI KELL. Nekem szerencsére kb második nap beindult a tejem szülés után, de előtte én is idegeskedtem, hogy ha nem lesz tejem nem fognak adni a babának semmit. Ostoba felfogás. Inkább éhezzen a gyerek, aztán meg emiatt besárgul és még több ideig lesztek bent. Úgy sz*r az egész jelenlegi rendszer ahogy van a legtöbb kórházban. Felháborító.


4. Nap után én amúgy ha nem indult volna be a tejem és nem lettek volna hajlandóak adni a babámnak semmit azonnal hátat fordítottam volna annak a kórháznak és indultam volna haza és egyenesen a gyerek orvoshoz tápszerért.

2019. jún. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
76%
En mar eleve tapszerrel gfogok menni. Ne hagyd magad tonkretenni es megalazni, mert csak elmegy a kedved az egesztol. Etesd meg tapszerrel, menjetek haza es lehet nyugiban majd sikerul. Ha meg nem, akkor tapszeren is felno.
2019. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Totál kivagyok...pánikrohamom van már éjszaka.És mit jelent a gyámügynek,hogy üresek a melleim?Amúgy meg Ausztriában élek csak sajnos úgy jött ki a lépés,hogy Magyarországon szültem.Holnap saját felelőségre haza fogok utazni.Nem fognak jobban tönkre tenni már ha ennél lehet jobban.
2019. jún. 24. 20:46
 7/32 anonim ***** válasza:
79%
mintha az én történetem olvasnám :/ Januárba ugyanígy voltam..
2019. jún. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
79%
Hát engem hazaengedtek úgy a 3. napon, hogy nem volt tejbelövellés, adtak utolsó nap pótlást, mert sokat fogyott, meg tápszer receptekkel hagytuk el a kórházat, de nem volt sárga, így nem tartottak bent. 4. napon lett tejem, minden flottul ment utána. Egyik szobatársam hazament saját felelősségre, őket nem akarták hazaengedni, mert kicsit sárga volt a baba, 37. hétre született, a súlya is kisebb volt kicsit, de nagyon határozott volt az anyuka, így kénytelenek voltak elengedni.
2019. jún. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
75%
Sok nyomorult 😠 igazából engem megfenyegetett, hogy rám küldi a gyám ügyet ha ki merem tenni a lábam. Így maradtunk. Készülj fel az ilyen jellegű válaszokra is
2019. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
77%

Melyik ez a korhaz? Ahol en elek siman a gyerekbe dontottek vna mar a tapszert.


Egyebkent hazamehetsz. Van akit azert fenyegettek mert nem akart szoptatni. Sajat dolga ez mindenkinek. Van akinek megy van akinek nem. Nekem is 4 napra lett csak tejem miutan hazajottunk es vegre nem vtam b@..gatva.

2019. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!