Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi lehet ez? Fáj az egyik...

Mi lehet ez? Fáj az egyik mellem, de nem hiszem hogy mellgyulladás lenne. Bár nem tudom annak milyen tünetei lehetnek, de csomót egyáltalán nem érzek a cicimben. Nincs túltelítődve sem.

Figyelt kérdés

Tegnap este kezdődött, a babám tegnap volt 5 hónapos, és eddig soha nem fájt a mellem. Szopizni szopizik rendesen a fiam. Az éjjel alig aludtam, így már a fejem is megfájdult...

Az este fürdésnél jó meleg vízzel tusoltattam a cicimet. Az akkor nagyon jól esett, de utána ugyanúgy fájt. Már szopiztunk is belőle, és semmi változás...


2010. júl. 10. 08:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy olyasmi érzés, mint mikor a kórházban belövellt a tejtermelés. Feszít, és olyasmi mintha le akarna szakadni a cici. Ezért sem értem, mert egyáltalán nincs tele, nem feszül, teljesen "puha"...
2010. júl. 10. 08:54
 2/3 anonim ***** válasza:
A bimbóudvar környéke sem sebes, nincsen berepedve? Az is fájhat. Vagy,ha nem ürül ki teljesen a melled. Ha tusoltatod, masszírozod egy kicsit az segíthet. A gyulladást pedig a meleg tapintat és a bőrpír is jelzi.
2010. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat!

Időközben szerencsére elmúlt, és tényleg gyulladás volt, mert utána megjelent a bőrpír, és a melegség is. Csomót továbbra sem éreztem, de a forró zuhany, villanypárna és sok szopi segített! :)

2010. júl. 13. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!