Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után megváltozott...

Szülés után megváltozott kisajak, ti is tapasztaltátok? Ugyanúgy néz ki a nemi szervetek szülés után?

Figyelt kérdés
2 hete szültem, gátmetszessel. Most mertem csak megnézni magam odalent, de sajnos nagyon nem tetszik, amit láttam. Olyan mintha elfelejtettelek volna összevarrni és egy nagy tátongó nyílás van a hüvely bemeneténél. A kisajkak meg teljesen kifelé állnak. Szokjak hozzá a gondolathoz vagy ez még változhat? Gondolom összeforrni már nem fog.

#kisajkak #szülés utáni nemi szerv
2019. aug. 1. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem adj hálát az égnek, hogy nem foltozták össze a hüvelyedet! 🤦‍♀️
2019. aug. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
91%
Persze hogy fog még változni. Ne viccelj, szülés után két hét az meg nagyon rövid idő. 6 hét után kezd visszaallni a régibe.
2019. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sok belső varratom is van, egészen a végbélnyílásig varrva vagyok, szóval eléggé szétszakadtam, de örülök, hogy egészségesek vagyunk.

Tudom, hogy idő míg vissza rendeződik, de több helyen olvastam, hogy tátongó maradt a hüvely, ezért is a kérdés.

Köszönöm amúgy az eddigi válaszokat!

2019. aug. 1. 16:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem változott odalent.Nagy volt a babám születési súlya,több mint 4 kilóval született.A huvelyemnel látom en is azt amit kérdező te irtal.A férjem is azt mondta hogy változott kinezetre.Amikor először meglátta azt mondta így szét szabtak a szép ...stb,viszont a szex ugyan olyan jo hanem jobb.
2019. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Mennyi ideje szültél?

Amúgy a szex része még odébb van, remélem legalább belül nem lesz változás... Nagyon zavar a kinézete.

2019. aug. 1. 18:06
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Már 3 éves a fiam,szóval ez már változni nem fog.Én is feltettem egy ilyen kérdést akkor,mert nagyon látszik hogy más.Akkor azt hittem a szex is másabb lesz..hogy tág leszek vagy nemtudom.De akkor engem majdcsak lehülyéztek hogy ilyen nincs hogy masabbul néz ki.
2019. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az enyém is olyan, mintha nem is az enyém lenne, csak nem értem, hogy miért. Barátnőket kérdezgettem, de nekik sem változott, épp a gatmetszés helyén van egy csík, de a hüvelynél nincs változás.

Remélem, hogy legalább szex terén változatlan lesz nálunk is.

2019. aug. 1. 20:08
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha valaki erre jár esetleg, minden rendben azóta alul, ugyanolyan, mint új korában.😁
2020. jan. 31. 12:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan úgy nézett ki az elsö szülés után mint egy totálkáros autó! Lol! 5 kilóval született a lányom! A fiam is 5 kg volt.. már meg se nézem magam ott.. a férjem így is szeret! Ugyanolyan már nem lesz neked se.
2020. dec. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!