Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ti is tapasztaltat...

Szülés után ti is tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés
Rettentően fázom,főleg éjjel jön rám.25fok van mégis 2vastag takaró,2pulcsi vastag zokni és úgy fázom hogy alig bírok elaludni.Ez ma például fél éjjel tartott,van mikor nem jelentkezik,van mikor hajnalban jön rám.Már pár hete tart...
2018. szept. 25. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Hasonló volt velem is,bár nekem csak kb 5-6 napig tartott azt gondoltam beteg vagyok, de az orvos azt mondta tejláz.

Neked nem most lövell be a tejed?

2018. szept. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, nálam is van ilyen.
2018. szept. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam is így van

12 hete szültem

Eddig este nem szerettem kinn lenni mert a 18 fokban pulcsiban is fáztam


Most Lehült az idő idebent is megfagyok vastag zokniban alszom

2018. szept. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem most lövell be a tejem,már 7hete szoptatok.örülök ha éjszaka tudok aludni a kicsi mellett,erre még ez is rájön.Akkor csak viseljem el,majd elmúlik...
2018. szept. 25. 09:14
 5/5 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen, elég sokáig tartott. Éjjel szanaszét izzadtam az ágyneműt, és abból felkelni a babához rémálom volt, annyira reszkettem, a fogam is kocogott. Nekem azt mondták, a hormonok miatt van, ahogy visszacsökkennek, majd elmúlik, így is lett.
2018. szept. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!