Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Eisenstadt, Sopron vagy...

Eisenstadt, Sopron vagy Oberpullendorf szülészet tapasztalatok?

Figyelt kérdés
És még esetleg Wiener Neustadt, ez a 4 kórház van elérhető távolságra, most vagyok 10 hetes, és infókat szeretnék összeszedni azoktól akik e 4 kórház közül valamelyikben szültek. Köszönöm

2019. aug. 1. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Eisenstadtban szültem. Kerüld el messziről! Nekem csináltak egy jó kis horrirszülést. A páromat el akarták küldeni egy hotelba, holott van "apuka váróterem" kanapéval, azt mondták, nincs üres vajúdó szoba, és csak a többi anyukához tudnak vinni, oda meg párom nem jöhet be, mert éjszaka van (érdekes módon másnap éjjel a szobatársm mellett ott ült bent a párja), aztán mikor nem ment el, akkor mégis lett üres szoba. Mint az állatokkal, úgy viselkedtek. Kézzel tágítottak, mert nem tágultam, nem adtak fájdalomcsillapítót, hiába kértem, meg hasonlók. Az egyik ápolónő a földhöz vágta a cuccait és a folyosón kiabált, hogy "Minden szobában nyomkodják a gombokat, nem igaz, hogy mindenhol kell valami!", mindez éjjel 11kor. Aztán felrántotta az ajtót, és kb bekiabált, hogy mit akar a császáros kismama, majd "Majd mindjárt jön valaki!" felkiáltással úgy becsapta az ajtót, hogy mind a 4 baba felébredt... Mellesleg nincs magánszférád, én pl Mödlingben szerettem volna szülni, csak nem volt hely, de ozt pl van az ágyak között paraván, amit el tudsz húzni, ha zavarnak. Itt meg kit érdekel, hogy szoptatnál, 13-19ig látogatók hada van bent, aztán bambulnak ki a fejükből, míg te etetnéd a gyerekedet. A labdás vajúdáson kívül nekem személy szerint semmilyen más vajúdási alternatívát nem ajánlottak fel. Bár az is igaz, hogy ismerős is ott szült, neki rendben volt minden.
2019. aug. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Családtagom szült Sopronban tavaly októberben, császárral. A baba kórházi fertőzést kapott, antibiotikummal kezdett. Mivel az anyát nem engedték szoptatni, elapadt a teje, így tápszeres baba lett. Mindezt jó sok pénzért.
2019. aug. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jesszus😣 köszönöm a válaszokat. Ismerősi körömből sem hallok semmi jót. Senkinek nincs pozitív szülésélménye, itt nem arra gondolok, hogy fáj, hanem arra hogy szinte mindenhol horrorszülés lesz a végeredmény. És még csodálkoznak, hogy sokan nem vállalnak második gyermeket emiatt. Van még valakinek tapasztalata a környékbeli kórházakról?
2019. aug. 6. 21:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Az említett kórházaktól relatív messze van, de a határhoz közel: Feldbach. Én itt szültem, semmi rosszat nem tudok mondani. A következő gyereket is ott szülném. Igaz, látogatók előtt kellett szoptatnom, de ők sem velem voltak elfoglalva, és én sem velük.

Nemrég jártam látogatóban a szombathelyi kórház szüleszetén. Bárhol, csak ott ne...

2019. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2szer szültem Sopronban!

A szülések alatt mindenki normálisan viselkedett,semmi komplikáció nem volt,apuka végig bent lehetett.

2 ágyas szoba,saját fürdőszobával.

(Vannak 4 ágyasok is,kinti fürdővel,ahová sajnos szinte bárki bemehet)

A szobába nem jöhet látogató,maximum hazamenetelkor,ha segíteni kell a holmit kipakolni!

Nekem is van jogviszonyom Ausztriában,párom pedzegette,hogy miért nem kint szülök.

Nekem pozitív volt szinte minden!

2019. aug. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem meg egy pokol volt, mert az egyik mellbimbón nem áll ki, szóval a gyerek nem tudott szopizni az egyik mellemből, véresre harapdálta a mellem, és nem értették meg a nővérek ugyanúgy rángatták a gyerek nyakát hogy rásegítsék ami nem sikerült...nekem egy pokol volt a fájdalmaim miatt is, tiszta vér volt a mellem...és az értetlenség miatt is.
2021. jan. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mursi ***** válasza:
79%
hát ez szörnyű, én ezért mentem miamibe...
2021. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
59%
Jobban is jártál :-)
2021. márc. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!