Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent István kórház szülészete?

Szent István kórház szülészete?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van valakinek tapasztalata a Szent István kórház szülészetéről és gyermekágyi osztályáról? Koraterhes vagyok és most nézegetjük a férjemmel a lehetséges helyeket, eddig ez tűnik a legszimpatikusabbnak. Illetve ottani női szülész orvosokkal mik a tapasztalatok? Kit ajánlanátok?

Köszönöm előre is!



2019. júl. 18. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
2 gyerekkel ezelőtt még én is azt hittem, hogy van különbség. Nem sok. Bökj egyet és meglátjuk, neked mit dob a gép. A legtöbb helyen úgy is pontosan ugyanaz megy... lassan 70%-os császárarány, idegesítő csecsemősök és ha már valaki kicsit is mosolyog, akkor kétszer annyit ad zsebbe az ember, mert legalább nem szrt le teljesen.
2019. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hű, első kicsit kiégett... Én jómagam a Szent Imrében szültem, ügyeletben. Álom szülésem volt és tökéletesen elégedett vagyok az ellátással pedig nem fizettem senkinek.

Az Istvánban szült nemrégen 2 ismerősöm és ők is csak pozitív élményekről számoltak be. Dokit nem tudom kit fogadtak.

2019. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapja szültem ott, nagyon-nagyon jó tapasztalataim vannak. Női orvosról nem tudok nyilatkozni, fogadott férfi orvossal és szülésznővel szültem. Egyágyas szülőszoba volt (nincs is masmilyen), kaptam lehetőséget labdán, kádban, bordásfalon is vajúdni, beöntést nem kaptam, nincs is rá lehetőség). Ha akartam kinyitottam az ablakot, lekapcsoltam a villanyt, mindent szabadott. Nem szabtak meg semmit, gátvedelmet is megpróbáltuk, tényleg meg is tett mindent a szülésznő de egy icipicit kellett vágni (4 öltésem volt).

A gyermekágyi osztály is nagyon jó volt. Érdemes alapítványi szobát igenyelni ha belefér. Nem szarnak le, mindenki borzasztó segítőkész volt, bár tény, hogy kérni kellett a segítséget, nem tukmálják rád magukat. De én bármit, bármikor kérhettem, az éjszaka közepén is, mindig segítettek! Írj privatban nyugodtan, szívesen segítek amiben tudok. Őszinte szívvel ajánlom a kórházat, a másodikat is ott szeretném majd, ha lesz.

2019. júl. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Barátnőm tavaly szült ott, neki rossz élményei vannak. Valamit a méhében is felejtettek, a csecsemősök is bunkók voltak vele. Egy kolléganőm szintén ott szült, ő teljesen elégedett volt.


Én feladtam a kórház keresést, mindegyikről lehet hallani jókat, rosszakat egyaránt. Még a drága magánkórházakról is, ha jobban beleásod magad a témába (ezért nem fogok magánban szülni).

2019. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, főleg a részletes leírásokat 😘

Persze, mindegyikről lehet jót is, rosszat is hallani, de nem mindegy az arány. Az ember törekszik a meglévő információk alapján a legjobban dönteni ;)

2019. júl. 18. 16:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kétszer szültem ott és én abszolút azt mondom, hogy orvosfüggő. Az első orvosom (fogadott!!) - a kórház hírével ellentétben - amint bementünk beköttetett oxit és 2 óra múlva kirobbant belőlem a gyerek, borzalmas voltam. Repedtem, szakadtam szanaszét....


Másodjára pedig egy másik tökéletes szülésem volt. Nem siettettek, minden mehetett a maga útján.


Csecsemősökkel igazán nem volt probléma. Nem tukmálják Rád Magukat, de ha kérsz segítséget segítenek persze. Nekem ami nem tetszett, de nyilván ez nézet kérdése, hogy a babám nem kaphatott cumit. Annyira nem, hogy bejött Tesóm a 8 hónapos babájával meglátogatni és a kisfiának volt cumi a szájába és az éppen ott lévő vizitelő nővérek és orvosok megszólták, hogy minek ad cumit a gyereknek. Akkor kicsit néztünk, de hát ez legyen a legnagyobb bajunk:)

2019. júl. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!