Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszésre kell számítani?

Császármetszésre kell számítani?

Figyelt kérdés
Az első két szülésem indított volt a 41. héten. Az első fiam spontán született, a másodiknál sürgősségi császár lett a vége rossz szívhang miatt. Azóta 5 év telt el. A harmadik szülésnél mire lehet számítani? Automatikusan császár lesz?
2019. aug. 11. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem automatikus, vbac is lehet.
2019. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Tollem megkerdeztek mit szeretnek vbact vagy csaszart. Kerdezz ra a dokira majd
2019. aug. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A mai trend szerint valószínűbb a természetes szülés, ha ezúttal minden rendben. Orvosa is válogatja, sokan császár után már figyelembe veszik azt is, te mit szeretnél (hiszen ilyenkor már van indok, amit a papírra írhat). A császár utáni sima szülések (VBAC néven kereshetsz rá) olyan 80%-ban sikerülnek az én orvosom szerint, és mivel te már szültél is, ez az arány szerintem még nagyobb lehet, tehát ha arra szavazol, érdemes megpróbálni. Viszont tudtommal (legalábbis nálunk így volt) nem indítanak meg nincs oxitocin.
2019. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor van remény :)
2019. aug. 11. 19:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Én hármat szültem spontán a negyedik lett császár! Eltelt 6 év azóta most várom az ötödik babánkat ma rákérdeztem az orvosomtól azt mondta szinte biztosra vehetem a császárt, mert a mai világban egy érett egészséges babánál nem hoznak kockázatot
2019. aug. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!