Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első baba császármetszés,...

Első baba császármetszés, mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Első babám fog születni előreláthatólag 10-én. Császármetszésre írtak ki mert faros a baba.

Mire számíthatok? Árra vagyok kíváncsi hogy mennyire fáj utána a felkelés, mennyi idő a regenerálódás?

Köszönöm



#baba #Császármetszésre
2019. júl. 31. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia! Itt egy kerdes ahol kifejtettek az anyukak reszletesen a csaszart.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szule..

2019. júl. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem utana pokoli volt minden vagy 3 hétig. Az első felkelést meg nem is tudtam, hogy tudtam kivitelezni. Nagyon durva volt, de nekem nagyon alacsony a fájdalom küszöbön. Az első 2 hétben otthon volt a férjem, en csak a babát etettem, másra nem voltam képes. De mindenkinél más.
2019. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Ez meg mindenkinel mas. Nekem nem fajt mikor kiment az erzestelenito. Egybol fel tudtam kelni sokaknak fel sem tunt hogy mutetem lett volna.
2019. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Rettegtem tőle. Nem mondom, hogy nem fájt, mert persze az első 3nap nehezen keltem fel. De sokkal sokkal jobb volt mint amire számítottam. Itthon pl már semmi bajom nem volt, bent sem kértem 2.nap után fájdalomcsillapítót mert nem volt rá szükségem.
2019. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó!mièrt kellene neki szenvednie??èn 13 ra vagyok kiirva de a baba olyan 4 kilo körül lesz, spontan szülest terveztem de megvsltoztattam csàszàrra, aztàn most lehet fujjogni!nemhogy egy faros babàt!
2019. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy ujszulottre
2019. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#5 meg lehet szülni faros babát hüvelyi úton, de a célegyenesben nem kellene elbizonytalanítani a kismamát. Biztosan megvan az oka a császárnak, ha van egy komplikáció, általában van ott több is.

Kérdezö, minden szülés más. Nincs ez máshogy a császármetszésnél se. Mi leírunk neked 100 sztorit, a tied egy 101.varjáció lesz. Nekem nem fájt a felkelés, de intravénásan kaptam a fájdalomcsillapítót. Valami brutális cucc lehetett, mert szinte semmi fájdalmam nem volt. Kivéve az utófájásokat. Na, nekem az volt brutális. Ugyanannyira erősek voltak az utófájások, hogy azt hittem, szülök még egyet. A teljes regenerálódás kb.6-12 hónap. A babádat nagyon hamar, pár nap után el fogod tudni látni. A háztartásba is 1-2 héten belül visszazökkensz, gyógytornát már a szülés másnapján csinálhatsz gyógytornásszal, de az intenzív sporttal érdemes várni egy évet.

2019. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Előre is elnézést az elírásokért. 3 császárom volt. Mind 3 más volt.. Az elsőnél éreztem fájdalmat, rosszul szúrták a spinálist. Tegyük hozzá, hogy engem farossan szült meg anyu ami miatt, szo szerint kirángattak belőle igy csípóficamom és gerinc lroblémám lett, amibmiatt csak a
2019. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Bocsi elküldtem véletlen. Szoval cwak a császár jöhetett szóba. Nq szóval:az első szar volt. Fájt(vélgetően a gerincem miatt) és a kért nyugtató miatt full bódukt is vomtam, kv rá sem tudtam nézni a dikira.ja volt szívszúrás érzet is. Ez normális. A másoknál valamitvrosszil szúrtak mert mwgugrott az egyik oldalam, ami később is vállt érzéketlenné ugyanKkor a műtét alatt nem éreztem fájdalmat. Jah az le2az elsőnél amikor kiemelték a gyereket az csodálatos volt, sírtam amikor felsírt... A m@sodiknál mint mondtam felemás volt de semmi nem fájt, jo volt. Földöntúli érzés volt az alig pár másodperces fiamat megpuszilni. A harmadik, a telljesen más volt... Nem szúrtak melllé, nem fájt semmi, de volt majdnem 1 órás a műtét. Isteni volt látni a fiamat,bár megfogni mindegyiket csak 6-7órával k~sőbb lehetett.isteni volt.
2019. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az első felkelés eszméletlenül fájt egy Ursulához hasonló nővér segített/kapott ki az ágyból, járni alig tudtam miután sikerült felállni. A hasnyomkodás váratlanul ért, na az volt szerintem a legrosszabb. 2.nap megszenvedtem de sikerült egyedül felállnom. Hazamenetelkor a kocsiba beülés is előcsalta a könnyeim, a jó rázós útjainkról nem is beszélve...de minden nap egy picit jobb lett, fokozatosan. 3 héttel utána már 1 órás sétákra vittem a babámat. 8 héttel császár után RTM tornára jártam, ez 6 hétig tartott, utána újrakezdtem az intenzív edzést is. Nem tudom az egyik előző hozzászóló miért írta, hogy nem lehet 1 évig intenzíven sportolni, nekem a dokim kontroll után azt mondta újra mindent ugyanúgy lehet, mint terhesség előtt.
2019. júl. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!