Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha esetleg császármetszésre...

Ha esetleg császármetszésre megfáznék akkor is megcsinálják a műtétet?

Figyelt kérdés
Szerdára vagyok kiírva császárra.ma itt vannak a családból a gyerekek de kettőnek folyik az orra.ha esetleg elkapnám tőlük akkor is megcsinálják a császárt?
2018. szept. 16. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Talán ha lázas vagy, elhalasztják, de orrfolyás, köhögés miatt biztos nem.
2018. szept. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Kénytelenek. Ha okkal történik, akkor az ok nem múlik el, csak mert nem ideális az időpont neked. Ok nélkül meg (naívan azt akarom gondolni) egy orvos sem császároz.
2018. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
De, 2., sajnos rengeteg orvosnak ok a hosszúhétvége, meg az, h gyorsabb, hiszen egy vajúdás elhúzódhat akár napokig is, a műtét meg fél óra. 😕
2018. szept. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
3as: az ilyen embereket én nem nevezem orvosnak.
2018. szept. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
4, én meg nem nevezem anyának, aki ebbe belemegy és nem keres másik orvost.
2018. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem ertem miert kell mindig ezt a provokatív témát felhozni minden egyes császárra kiírt anyukánál. Sekélyes... unatkoztok???


Kerdezo, en megfaztam es nem halasztották el, vagyis elorebb jott.

37hetesen megindult a szules es a baba szive is furcsa jeleket adott NST-n, egy surgossegi csaszar lett a programbol..

Kerdeztem, pont elotte valo nap a dokomat, hogy mi lesz, ha még megleszek fázva.

Láz , hányás esetén halasztják.(elvileg ez amugy valamennyire korhaz fuggo)

2018. szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

3,4 Ti mirol beszeltek? Ki írt ilyet?

Minek gerjesztitek a feszkót???

2018. szept. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.szeretném leszögezni hogy nem jókedvemben lesz császármetszésem.ha lehetne simán szülnék de sajnos egézségügyi okok miatt nem engedik.inkább egy császármetszés minthogy elveszítsem a gyermekemet!!!!
2018. szept. 16. 20:18
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor engem császároztak, volt egy aznapi programcsászáros kismama, aki meg volt fázva. Semmi extra, csak takony, tüsszögés, áttették neki inkább hétfőről péntekre.
2018. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én meg voltam taknyosodva amikor felment a vérnyomásom a 36.hét elején, befektettek s kaptam gyógyszert a hülésre, vérnyomásom figyelgették, majd mikor a takony alábbhagyott akkor megcsászároltak a 37.hét elején, de inkább ne kapd el, keserves volt köhögni, semmi egyéb nem fájt de ha köhőgtem a férjem a pàrnát a hasamra kellett szorítsa úgy fájt.
2018. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!