Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek aki többszörös...

Szerintetek aki többszörös ikrekekkel várandós, hogyan fogadja a hírt?

Figyelt kérdés
2019. aug. 16. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Dob egy hátast!
2019. aug. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Mi nagyon örülnénk neki. 😊 Persze kicsit ijesztő lenne elsőre, de boldogok lennénk.
2019. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

"többszörös ikrekekkel"


Ezt a szóösszetételt csak én nem tudom értelmezni?

A többszörös ikrek alatt hármas-, négyes-, stb. ikreket értesz?

2019. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as,igen.
2019. aug. 16. 21:56
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk a családban vannak hármasikrek. Tekintve, hogy közel 10 év eredménytelenség után lombikkal sikerültek, hatalmas örömmel fogadták a hírt. Meg persze a család is.
2019. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Van egy ismerősöm.. Először született egy lánya utána hármas ikrek, gondolom nem volt olyan rossz mert utána született még egy ikerpár. :)

Én már nem bírnám.

2019. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Nekem 3-as ikreik vannak. 2 lány 1 fiú. Először azt mondta a doki, hogy ketten vannak, aztán amikor legközelebb mondta, hogy három baba van, azt hittem, hogy csak viccel! Kellett 2 hét mire feldolgozták, de nagyon örültem nekik első perctől. Nyilván nem könnyű, de megéri! 😊
2019. aug. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18%
Nekem a legjobb barátnőm lett terhes ikrekkel, nem tervezetten. Volt már egy lánya, többet nem akartak, mikor kiderült hogy terhes és ráadásul ikrek, az abortusz mellett döntött és nem tartották meg.
2019. aug. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!