Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első szülést lehet császárral?

Első szülést lehet császárral?

Figyelt kérdés
Nem akarok babát vagy ilyesmi,talán sok év múlva,de nagyon érdekelne,hogy ha nem akarom természetes úton,akkor opció a császár,vagy ez egyáltalán nem kívánságműsor :x
2019. aug. 24. 18:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Van az a pénz amiért fogadott doki megcsinálja, de nem értem miért akarsz egy nagy hasi műtétet? Nekem császárom volt, maga volt a rémálom, mivel nem lehet természetes úton szülnöm, egyke marad a fiam, mégegyszer nem élném túl a császárt az biztos.
2019. aug. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Én választottam/akartam/fizettem érte (mindegy hogy hogyan hívjuk) a császárt, elsőt szültem.
2019. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Magyarországon nem kivánságmüsor. De azért hamar döntenek a császár mellett, nekem egyébként nem fájt nagyon a császár.
2019. aug. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Simán lehet. Nagyon sokan szülnek így. Fogadsz orvost, úgy lesz, ahogy akarod.
2019. aug. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is megfordult a fejemben, de miután megláttam a barátnőm, hogy milyen a heg és azt, hogy azért nem úgy van, hogy ez a könnyebb út. Sokkal tovább tart a felépülés, stb. Természetesen szültem, 24 órát vajúdtam. Csodás volt. Persze minden nap nem csinálnám, de maga az érzés, hogy én segítettem világra jönni a fiam, hatalmas élmény mai napig, pedig eltelt másfél év
2019. aug. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igazság szerint félek a fájdalomtól,meg hallottam olyanokat,hogy fel kell metszeni a gátat,hogy kijöjjön a gyerek..kicsit engem ez taszít :/ a 24 óra nagyon sok basszus
2019. aug. 24. 18:45
 7/21 A kérdező kommentje:
Magas a fájdalom küszöböm,de nem tudnék órákig szenvedni olyan fájdalommal,hogy a falat kaparom
2019. aug. 24. 18:51
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

Császár után is van fájdalom bőven...műtét után 6 órával felkeltenek, és zuhanyoznod kell. Igen, a frissen felvágott hasaddal.

Manapság pedig létező dolog a gátvédelem, tehát nem vágnak, ha nem muszáj.

2019. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Mindkét módon szültem. A hüvelyi szülés kevésbé fájt, mint a császár. Az egyik szülés közben volt rosszabb, másik szülés után. Ha választanom kéne, a hüvelyi szülést választanám.
2019. aug. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
9es! neked mennyire fájt? van aki úgy írta le,hogy ha lehetősége lett volna,akkor lelövi magát,van akinek kevésbé.gyógyszerrel elviselhetőbb a szülés?
2019. aug. 24. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!