Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik túl hordták a babájukat...

Akik túl hordták a babájukat és indítani kellett a szülést simán vagy császárral szültek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40+3. napon indították. Császár lett, mert rosszul ékelődött be a szülőcsatornába.
2014. ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40+5 napon indították császárral. A méhszáj semennyire nem tágult ki, az orvos tapasztalata alapján ilyen esetekben az indított szülés hosszú szenvedés és sürgősségi császárral zárul, úgyhogy a programozott mellett döntöttünk előtte való nap (addig természetes szülésre készültem). Nem lehetett tovább várni a magzatvíz és a méhlepény állapota miatt.
2014. ápr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
betöltött 41. héten született, végül sürgősségi császárral (nem tágult a méhszáj, és a baba is nagyon fent volt)
2014. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első spontán indult 40+5-re. Másodikat 40+1-re indították. Harmadikat 40+3-ra. Mindhárom spontán született.
2014. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

betöltött 41. héten született.

Sürgősségi császár volt, mert előzmény nélkül 200 fölé menmt a vérnyomásom és látási zavaraim voltak- toxémia miatt kellett az azonnali beavatkozás.

2014. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem 3. babám,első kettőnél a víz kezdett szivárogni fájások nem voltak,de 40. hét előtt születtek spontán,ő vele már elkezdtem a 40. hetet pénteken indítják,ha addig semmi és izgulok,hogy ne legyen császár
2014. ápr. 7. 15:58
 7/11 anonim ***** válasza:

40+6 indították a szülést, sürgősségi császár lett a vége.

Több ilyet láttam, amíg bent voltam, de az indítás módja is számít. Volt olyan, akit csak "megpiszkáltak" és beindult a szülés, az spontán szült, akinek prosztaglandin-tablettát tettek fel szinte teljesen zárt méhszájra, mint nekem, annak többnyire császár lett a vége. Ja, és első szülés volt, szerintem ez is hátrányosan befolyásolja a dolgokat...

2014. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41+1-en indítottak méhszájérlelővel, fokozatosan tágultam, baba szívhangja is rendben volt, csak nem tudott teljesen leereszkedni ezért gondolkodtak a vége felé császáron, de végül "kipréselték" belőlem. Örültem, hogy természetes úton született, (ja és első szülés volt). Minden jót!
2014. ápr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41. héten indították... császár lett a vége, mert hiába adtak nagy adag oxitocint akkor sem voltak tolófájásaim, csak tágultam, de azt szépen.... és mivel 12 óra után se indította be a tolófájásokat az oxitocin, így megcsászároztak!
2014. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40+4 naposan feküdtem be indításra, de mielőtt megkaptam volna a méhszáj érlelő kúpot, elment a magzatvíz magától. Sürgősségi császár lett a vége, mert 12 óra vajúdás után el kezdett esni a baba szívhangja...
2014. ápr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!