Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek volt elő jele a szülésnek?

Nektek volt elő jele a szülésnek?

Figyelt kérdés

2019. aug. 25. 03:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajnalban elment a nyákdugó, este indultak az összehúzódások. Eleinte nem is fájt, csak keményedett a pocakom
2019. aug. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsőhöz hasonlóan egyik reggel nyákdugó, este apróbb fájások majd másnap estére gyerek 😅
2019. aug. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi.

Az elsonel a viz folyt el kerek 39 hetesen fajasok nelkul, semmi mas nem elozte meg. A mehszajam is zart volt meg akkor is, amikor a korhazba beertunk.

A masodik szulesnel rengeteg joslom volt, a mehszajam is nyilt, kb 37. hettol mondta a doki, hogy szerinte hamarosan szulok, vegul inditva lett a kiiras kornyeken, mert akkor mar 3 ujjnyira nyitva voltam, nem mertek hazaengedni ezzel a korhazbol.

A harmadik pedig magzati okok miatt inditva lett a 37. het vegen, szoval az mas tortenet.

2019. aug. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyi, hogy amikor reggel felébredtem, görcsölt a hasam. Aztán jöttek a fájások... De se nyákdugó, se magzatvíz nem távozott.
2019. aug. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt indítani kellett, ott semmi nem volt. A második hajnalban kezdődött magzatvízszivárgással, előző este kirúgta a ház oldalát. 😊
2019. aug. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Egy hajnalban 39 hetesen elfolyt a magzatvíz. De előtte semmi. Se nyákdugó,se nem ereszkedett le,se jóslók
2019. aug. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Egyik hajnalban görcsre ébredtem. Napközben szépen rendszereződtek, este 5 körül lettek szabályos 5 percesek. Fél 7 körül értünk a kórházba, éjfélre meglett a lányom.
2019. aug. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Reggel elmentem wc-re, nyálkás véres nagy darab valami jött.Mondtam férjemnek newnjen dolgozni.Délelőtt bevitt a kórházba, mondták 2 ujjnyira nyitva vagyok.Burkot repesztett a doki, este 9-re lett meg a lányom.
2019. aug. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ.

Már nagyon várom a szülést.

2019. aug. 25. 10:37
 10/11 anonim ***** válasza:
2-szer szültem. Egyszer sem voltak előjelek. Sem jósló, se nyákdugó, a méhszáj szülés előtti vizsgálatokon zárt volt. Elsőnél a magzatvíz folyt el, a másodiknál 7 perces fájásokkal kezdődött. Könnyű szülést kívánok!
2019. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!