Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 41. hét és 0 jele a szülésnek?

41. hét és 0 jele a szülésnek?

Figyelt kérdés
2 ujjnyira nyitva vagyok, de nincs se görcs, se vérzés se semmi változás... nst se mutat semmit. Nagyon nagy csalódásként élném meg, ha indítanának, de holnap megpróbálják. Nem beszélve a császárról... Elszámolva tuti nem vagyok, a mensi, ovuláció, első pozitív tesz és a 8, 12 illetve 18 hetes UH is pont ugyanúgy 24.-re mutatott...
2018. aug. 30. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerencsére manapság tudják indítani a szülést, én inkább örülnék ennek a helyedben, mert abból is lehet baj, ha túl sokáig bent marad, mondjuk én a császárnak is örültem, nem véletlenül csinálják azt sem.
2018. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Természetesen tudom, hogy most már nagyobb a kockázat ha hagyják, mintha indítanák, de lelkileg nagyon nehéz lenne elviselnem... az időm meg ketyeg.
2018. aug. 30. 14:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Már lehet, hogy amint lenyomtad az entert, beindul :) Akármelyik perc már az lehet! Nyugi! Sétálj egy nagyot és beszélgess vele kicsit, hogy ideje kijönni ;)
2018. aug. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én reggel voltam CTG-n, dokim is megvizsgált, tök jól voltam. Se görcs, se jósló, se keményedés sosem. A nyákdugóval sem találkoztam.

SZóval délelőtt rámnéztek, majd hazafelé vásárlás közben folyni kezdett a vizem. Délben. És még akkor sem éreztem semmit. Este 9:50-kor már megvolt a fiam.


SZóval nem feltétlen van előjele a szülésnek.

2018. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
3-as a stílusod az, ami minősíthetetlen! A tartalommal amúgy egyet is értenék. Teljesen mindegy, hogy indítanak, vagy sem, vagy, hogy császár lesz-e. Inkább azon gondolkozzál, hogy minden rendben legyen, a többi részletkérdés.
2018. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 42hetes 1 napos vagyok holnap kell befeküdnöm a kórházba inditásra

Nem akar kijönni a kisasszony :D

2018. aug. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Azt lenne nehez elviselned lelkileg ha baja lenne a babadnak... nem ezt...
2018. aug. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kislánykám megérezte, még bármilyen művi beavatkozás előtt kibújt, teljes gátvédelemmel. 1 szem varratom nincs... Mondhatni álmaim szülése, csak egy héttel jött később :)
2018. szept. 2. 21:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok!! 😊
2018. szept. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!