Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek sürgősségi császára...

Akinek sürgősségi császára volt miért kellett?

Figyelt kérdés
Félek a szüléstől de még jobban a császártól. Miért döntött úgy az orvos hogy császár lesz?

2019. aug. 30. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendszertelen fájások, tágulás hiánya, baba megakadt, mekóniumos volt a magzatvíz.
2019. aug. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
38. héten befektettek és napi 4 nst-t csináltak, de nem lettek jók. Pár nap múlva egy délután újra és újra csinálták, de nem tudtam igazán mi a baj. Kétségbe estem és felhívtam az orvosom aki pont szabadnapos volt. Ő beszélt az ügyeletes orvossal, és 20 perc múlva a műtőben voltam. A zárón fenyegető magzati oxigénhiány szerepelt.
2019. aug. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Utolsó miért nem volt jó az NST?
2019. aug. 30. 10:10
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem is rossz NST miatt, minden keményedésnél leesett a szívhang.

39+6-ra született.

Én átéltem a császárt, még is a mai napig jobban félek a szüléstől mint a császártól, tehát én nem bántam hogy császár.

2019. aug. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok.

Nem tudom mi volt a gond. Mindig vittem a dokihoz az nst papírszalagját, az meg vagy csóválta a fejét, vagy azt mondta igyak kólát de ne light-ot, vagy azt hogy egyek, de mindig újat kért. Nekem sokat nem mondtak, hiába kerdeztem mi a baj, ezért is estem kétségbe és hívtam a saját orvosom. Mondjuk az se mondott sokat, de kiszedte a lányom. Nem lett baja amúgy.

2019. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39+7 naposan befektettek vérzés miatt, emellett rendszertelen fájásaim voltak onnantól kezdve viszont egyáltalán nem tágultam. 40+2 napon elfolyt a magzatvíz, a szülőszobán továbbra sem rendeződtek a fájások és alig tágultam a kicsinek meg leesett a szívhangja így kB azonnal toltak a műtőbe.
2019. aug. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40+2elfolyt a magzatvíz,8óra vajudàs utàn a babàm szívhangja leesett,ezért lett csàszàr
2019. aug. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38. héten indított szülésem volt, problémák miatt. Oxitocinnal és burokrepesztéssel indítottak, mert már 2 ujjnyira eleve nyitva volt a méhszájam. Az oxitocintól azonnal nagyon erős, 2 perces fájásaim lettek, de 5 óra elteltével is ugyanott tartottunk, ahol kezdtük. Végül a császár mellett a legfőbb érv az volt, hogy a kislányom nagyon magasan volt, nem illeszkedett be a szülőcsatornába.
2019. aug. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Először majdnem megszültem a 30.héten. Sikerült visszatartani, majd nem akart magától indulni ( sokan mondják,hogy a visszatartásnál ez gyakori,nem tudom az igazat). 41+4en indították, 12 óra alatt alig tágultam tovább,mint amennyire nyitva voltam a 30.hét óta, kezdett fáradni s baba,leesett a szívhang. Ezekután még a műtét közben is volt némi komplikáció, volt egy pont mikor nagyon leesett a vérnyomásom és majdnem gáz lett.
2019. aug. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Apás szülésből lett császár... :((. Otthon elfolyt rengeteg magzatvíz éjfélkor. Másnap 11:40-ig vajúdtam elég rendesen. Ment az oxi is. De rossz lett a baba szívhangja, lement a normális 160ról 60ra! Nem tágultam semmit, mondta a doki, hogy még tágulási vérzés sem volt. 3x volt a nyakán a zsinór, az fojtotta...cianotikus volt enyhén, mire kivették.


Nagyon rosszul voltam a császár után, nem is voltam rá lelkileg felkészülve, meg rosszul reagáltam a spinális érzéstelenítőre. Nem volt jó élmény..


A lányom 3.5 éves. Megkésett beszédfejlődésű, azt mondta a gyógypedagógus, hogy a zsinór miatt lehet, hogy díszes lesz. Azért reménykedem, hogy nem lesz igaza.

2019. aug. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!