Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek sürgősségi császár után program császárja volt?

Figyelt kérdés
Hosszú függőleges vágásom van.Azt mondta az orvos nehéz műtét lesz.Mesélne aki ugyan így volt?Hol vágtak másodszorra?Nehezebb vagy könnyebb volt?Nekem altatásos volt az első.
2016. nov. 8. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy visszintes van 2 csaszarbol.
2016. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerek egy anyukat, akinek mind a ketszer fuggolegesen vagtak.

Gondolom, ha az elso fuggoleges volt, akkor indokolt, hogy a masodik vagas is ugyanott legyen.

2016. nov. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az elsö függöleges vágás volt, és a második is. (Mindkettö sürgösségi, de ez lényegtelen ebböl a szempontból)


A második sokkal gyorsabban és szebben gyógyult.

2016. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is bikinimetszésem van, 2 császárból egy. Ugyanott vágnak, ahol az első metszés volt, kivágják a hegszövetet, úgy varrják össze a sebet, nem kaszabolják összevissza az ember hasát. Nehezebben viseltem a második császárt, de tény, hogy jóval (9 évvel) idősebb voltam, mint az elsőnél, és elég túlsúlyos, sokat felszedtem.
2016. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!