Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mitévő legyek? Orvosom pénteke...

Mitévő legyek? Orvosom pénteken akar császározni de sürgősségi császárral.

Figyelt kérdés
Szóval hétvőre van a program császárom, de mivelev egyre jobban fáj a hegem szinte àllandóan kemény a hasam igy pénteken akarjs megcsinálni. Már nagyon szenvedek erős görcsök is gyötörnek,de félek is hogy ne legyen bajom meg hogy a babának sem. Ti kivárnátok a hétfőt vagy belemennétek a pénteki napba?

2017. nov. 8. 11:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Hát szerintem az a 3 nap már nem sokat számít. Belemennék a péntekbe.
2017. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De nem kockázatus úgy értem hogy sürgősségi császárt akar csinálni. Van különbség a program és a sürgősségi között? Első terhességemnél nem volt semmi fàjásom igy nem tapasztaltam meg hogy milyen,de most a másidiknàl igencsak bepótolom a lemaradást,és a dokim fél hogy nehogy baj legyen.
2017. nov. 8. 11:09
 3/18 A kérdező kommentje:
38 hetet betöltöttem
2017. nov. 8. 11:10
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Ugyanaz a kettő. A tervezett az amit a szülés előtt jóval meghatároznak, egy kiírt napra.

A sürgősségi az, hogy nem a kiírt napon van a császárod, vagy bármi miatt meg kell legyen a baba idő előtt vagy szülés közben jönnek rá, hogy császár lesz.

De technikailag ugyanaz.

2017. nov. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. nov. 8. 11:17
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Onnantol hogy tudjak csaszar lesz rég nem sűrgősségi..
2017. nov. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
4# viszont neki ez nem surgossegi lesz,mert tudjak a csaszar idopontjat es napjat
2017. nov. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

A programcsaszarnal se kiirt napon van a csaszar.. szval nem ez a programcsaszar fogalma! Csupan annyi h tudjak melyik nap lesz a műtét napja.

Ezeket 38-39 heten csinaljam

2017. nov. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hu most elakadtam,tegnap voltam nstén,és az orvosom elküldött laborba hogy legyen esgy friss vérképem,és pènteken reggel 8-ra kell mennem a korházba nst-re,utána felvétel az osztályra és sürgősségi császárt csinál. Igen itt akadtam el hogy miért a sürgősségi,annyit mondott hogy valami balhé volt egy kismama miatt az osztályon és ezért a sürgősségi.
2017. nov. 8. 11:35
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősségi akkor lett volna, ha tegnap rohant volna veled a műtőbe, most csak korábban csinálják majd
2017. nov. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!