Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van közöttetek valaki, aki...

Van közöttetek valaki, aki igy járt mint én?

Figyelt kérdés
A szülés után a varrat kinyilt és ugy is maradt.Az orvos azt mondta,hogy nem fog problémát okozni semmiben.Valóban nem zavart semmiben.A férjemtöl meg kaptam,hogy szakat vagyok.Nagyon rosszul esett, hogyan mert ilyet mondani 2 szülés után,vagyis 3 szülés,csak a 3._k orvosi hiba miatt elhunyt.Még errõl is szörnyü irnom.
2019. aug. 30. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

1. Az orvosod eléggé nem ért a munkájához, ha nem tette rendbe!

2. A férjed nagyon bunkó, hoyg ilyen mond!

3. Keress meg egy normális nögyógyászt és csináltasd meg, hogy normális legyen a varrat helye.

2019. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Igen, nekem meg kellett operáltatnom. Maga a hüvellyel nem volt gond, csak metszés nyílt ki, kívülről mintha szétvágták volna és elfelejtették volna összevarrni.

Nekem a 2.szülésnem ugyanannál volt, mint az első,koraszülés miatt a régiós központban szültem. Az ottani orvos, akinek köszönhetem ez a gátvarratot egy farok, visszamentem ahhoz, akinél az elsőt szültem, ő operált meg. Az, aki szétbarmolt, csak annyit tudott hozzátenni, hogy hát van ilyen...se az operáció nem ajánlotta fel, se semmi. Ezt az orvost úgy elküldtem a jó édes anyjába, hogy csak na.

A férjemet is elküldtem volna az anyjába, ha ilyet mondd, mint neked a tiéd. Elég baj ez egy nőnek, hogy nem csak a szülést, esetleges negatív bánasmódot kell el viselnie, hanem még megvan áldva egy farok férjjel is.

2019. aug. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem akarom a férjedet védeni, de nem lehet, hogy arra utalt, hogy nem zavarja, neki megfelelsz így "szakadtan" is?

Idióta poén, de talán nem rossz szándékkal mondta.

Nem ismerlek titeket, így nehéz bármit is mondani erre a megjegyzésre.

Mindenképpen keress jobb orvost, aki megcsinálja Neked.

2019. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
14:40 Megkérdezhetem tõled,hogy hogyan történt az operáció?Volt altatás és utána mennyi fájt neked?
2019. aug. 30. 18:14
 5/7 A kérdező kommentje:
"mennyire"
2019. aug. 30. 18:15
 6/7 A kérdező kommentje:
15:59 A férjem az ha neki saját baja van önmagával,olyankor engem kritizál.Keresi,hogy mivel tud megbántani.
2019. aug. 30. 18:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Altatás, 1,5 órás műtét

Addig volt rossz, míg a varratok ki nem kerültek.

2019. aug. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!