Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van közöttetek aki szoptatott...

Van közöttetek aki szoptatott és a baba mellett iskolába is járt? Hogyan oldottátok meg a fejést napközben?

Figyelt kérdés
Februártól heti 1 napot iskolába járok és napközben fejnem kellene, hogy ne apadjon el a tej és ne gyulladjon be a cicim. De hol? Hogyan? Mikor? Mert szerintem a wc nem éppen alkalmas hely és a 10 perc szünet sem elég rá. Mit tegyek?
2009. jan. 26. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 170 km-re járok egyetemre, most volt vizsgaidőszak. Amikor vizsgáztam, egész nap távol voltam. Reggel megszoptattam, mielőtt indultam, aztán majd este, mikor hazaértem. És akkor fejtem is. Sajnos máshogy nem igazán lehet megoldani. Kicsit csappant a tej, de mást nem tudtam, mert nem lett volna időm lefejni, meg meg is romlott volna, mire hazaérek. Kitartás. Üdv.: egy 13 hetes bébi anyukája
2009. febr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm a választ, akkor én sem erőltetem a fejést. A mellgyulladástól félek, de akkor van esély rá, hogy megússzam. Ne haragudj, hogy itt kérdezek, de a tanulást hogy oldottad meg a pici mellett? Most kezdem az egyetemet, a babám közben 16 hetes, későn fekszik, korán kel és a kettő között alig alszik, uh. kicsit aggódok. De jó tudni, hogy nem vagyok egyedül!!!
2009. febr. 2. 18:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Napközben, mikor aludt, vagy elfoglalta magát. És a férjem is nagyon sokat segített, ha mégis elkezdett sírni, foglalkozott vele. De nagyon nehéz, erre készülj fel. És ne keseredj majd el, ha mégse sikerül egyből minden vizsgád. Kitartást és jó babázást kívánok.
2009. febr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm és viszont kívánom :))
2009. febr. 3. 13:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Látom, már 4 éve nem aktuális, de azért leírom: én a vécében fejtem, állva, vittem egy bögrét. A tej ment természetesen a csapba.

2013. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!