Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy lehet vkit lebeszélni a...

Hogy lehet vkit lebeszélni a szülésről? Főleg egy olyan embert, akit anyának se lehet nevezni.

Figyelt kérdés
"Sógornőmről" van szó. Szülni akar,mert mindig előjön a cisztája és akkor elmúlna.(Hozzáteszem unokatesómnak is ez volt a baja, szült, de 2évre megint előjött.) Van egy 7éves lánya, aki a volt férjével él, lemondott a kislányról:S Van egy 2éves fia(párom tesójával közös), de vele se foglalkoznak, pénzük sincs. Ennek az embernek nem szabad még 1 gyereket szülnie!!Segítsetek,h beszéljük le róla?
2010. júl. 14. 10:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem olyan dolog, amiről bárkit is le lehetne beszélni, vagy rábeszélni.
2010. júl. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tényleg csak a ciszta miatt akar szülni akkor tényleg beszéljétek le.Példálózz a nővéreddel,valami orvosi dolog csak van rá amivel helyrehozható az a ciszta?
2010. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajna nem lehet lebeszélni...

Sógornőm 5 abortusz után döntött úgy amikor hatodszor terhes lett, hogy ő bizony már anya akar lenni. Előtte is ivott, és ezen a baba sem változtatott, pedig reménykedtünk. Most másfél éves a kislány, apuka sehol, és egyre rémesebb dolgok jutnak vissza a család fülébe. Én már nem is állok szóba a csajjal. Mindezek után lehet hogy megint terhes. Remélem most inkább a 6. abortusz mellett dönt, mert nagyon sajnálom a gyönyörű pici lányát.

Az meg külön bosszant, hogy nálunk csak lombikkal sikerült a baba, "ez" meg lépten nyomon teherbe esik.

2010. júl. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

De egyik gyerekkel se törödik, a kislányát évek óta nem látogatja:S A picivel se törödik, miért teheti meg hogy tönkretegye még egy ember életét?:((((

Hát neki is volt már abortusza, nem egy, meg nem kettő:S

Aki meg szeretne és szeretné is a gyereket nem jön össze, ennek meg:S

2010. júl. 14. 11:20
 5/21 A kérdező kommentje:
Azt mondta a környezetében lévők(akiket december óta ismer) azt mondták,h vállalja be, de azok még a kislányáról se tudnak. Volt egy legjobb bnője pár évig, de amikor megtudta,h eltitkolta,h van 1 lánya, akiről lemondott akkor abbamaradt a kapcsolat, amit meg is értek...
2010. júl. 14. 11:22
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább pakoltassa ki a petefészkét, akkor tuti nem lesz többé cisztája.
2010. júl. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

30éves kor alatt van, nincs az a doki(legalábbis felénk), aki elvállalná. Unokanővérem idősebb nála 4évvel, ő kérte már, de megmondta a doki,h ki van zárva!!!

Bár ezt a nőt már 18évesen ki kellett volna:S

2010. júl. 14. 11:43
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebbe akkor sem lehet így beleszólni, mert ez az ő élete! Értem, hogy a gyerekeket félted, de akkor meg a gyermekvédelmiseket kell hívni, vagy nem tudom van-e ilyen. A védőnőknek pl. ez is dolga, hogy felmérje, megfelelőek-e a körülmények a babának.

Mondjuk ha jól értem a kérdésed, akkor még nem is terhes, így ha nem kell megszületnie mégegy babának, akkor hidd el, nem is fog. Ha megszületik, akkor pedig neki is valamiért világra kell jönnie, mindig van esély rá, hogy egy picurka megváltoztat akár egy ilyen embert is! Talán már érett rá.

2010. júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

2gyerek megszülése még nem tette éretté??? :S

Remélem igazad van, és hátha ha szeretné se jön össze. Az a baj az apuka is megváltozott már, nincs türelmük a mostanihoz se. De engem annyira bánt,h a 2évessel se törödnek, sose viszik sehova, nekem ha lesz gyerekem róla fog szólni minden:S

2010. júl. 14. 12:03
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

11:15-ös vagyok. És 11:46-os, nem értek egyet veled. Van akit semmi nem változtat meg. Tudom hogy a sógornőm a 15. gyereke után sem fog megváltozni. Sajnos.

Abban igazad van hogy a védőnői és a családvédelmi szolgálatoknak lenne a dolga ezekben az esetekben hogy kezelje a problémát. A sógonőmet is be akarták tenni egy anyaotthonba, de kényszeríteni nem tudják, ő meg nem ment. Inkább éjjel fél-12 kor tologatja a kislányát az utcán tök részegen, meg hetente új albérletbe költözik. Anyósomnál lakott amikor szült és utána is pár hónapig, de az lett a vége hogy megverte a saját anyját. Értelemszerűen nem maradhatott.

Szerinted milyen jövő vár a kislányra? Nagyon sajnálom szegényt, és bármilyen tündérke is, azt kell mondanom, mindenkinek jobb lett volna ha nem születik meg, mert ez a helyzet sok szenvedést okoz az anyósomnak, meg az egész családnak, erről a szegény kis emberkéről, aki nem nem választhatott magának normális anyukát már nem is beszélve.

Azt meg nem is értem hogy tud valaki lemondani a gyerekéről. Az én kislányom 5 hónapos, és nem tudnám elképzelni, hogy több napig ne lássam. Belehalnék.

2010. júl. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!