Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amelyik kòrhàzban nem engedik...

Amelyik kòrhàzban nem engedik a vajùdó nőt enni, azt közlik előre, vagy csak szülés közben derül ki?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy jogtalanul korlàtozzàk, de azt is, hogy a szülőszobàn nem működik sok dolog jogszerűen. Előre lehet ezt 100%-ra biztosra tudni , hogy meyik kòrhàzban ehet a vajúdó nő?
2019. szept. 10. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Kinek jut eszébe a fájdalmak közt enni? Az volt a legutolsó dolog, amire gondolni tudtam...
2019. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Általában az ember érdeklődik..

Az orvosától, szülésznőtől, védőnőtöl, (ha körzeti)ha egyik sincs akkor elmegy az ember bejárásra, amit minden kórház meghirdet..


Ha ez nincs, akkor fórumozik.



Ismerős egyébként hamburgert evett,1,5 nap után lett meg gyerek hüvelyi úton.

2019. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem este fél 11kor folyt el a víz, fél 12kor kórház,éjfélkor vizsgált a dokim és én kérdeztem rá akkor, hogy lehet-e enni-inni, ő azt mondta inni igen, enni nem. 14 órát vajúdtam, nem ettem csak délután 3 körül először,de még akkor sem voltam éhes.
2019. szept. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Örülök,hogy nem ettem 40 órán át. Éhes sem voltam. Egyébként azért sem engedik,mert ha neadjisten császárba fajul,műtétek előtt alapbol nem lehet enni
2019. szept. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elfolyt a magzatvizem, amikor beértünk a kórházba vizsgálat után ctg-re raktak és mondták, hogy most egyek amíg még nem durvul a helyzet mert kelleni fog az energia. Egy műzli szeletet ettem, de azt is alig bírtam. Utána eszembe sem jutott, hogy ennék.
2019. szept. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

2. Vagyok


Nslunk amúy könnyűt javasoltak


Szőlőcukor, energia, fehérjecsoki stb

2019. szept. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Amint belepsz a szuloszobaba, nalunk csak szolocukrot lehet enni, inni szabad, de lehet csak vizet...

Bar, en sem voltam vajudas alatt ehes, 16orat voltam szuloszoban 😅

2019. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos én nem ehettem és nem is ihattam. És ezt csak akkor tudtam meg, mikor beindul a vajúdás. Ez kb délután 3-4 óra körül történt. Mondjuk enni nem is tudtam volna. De nagyon szomjas voltam és vizet sem ihattam. Este 20:40kor szültem meg, de éjfélig az őrzőben voltam és miután áttoltak a kórterembe, akkor ehettem és ihattam. Megmondom őszintén, én nem tudtam előre, hogy ez lesz. Sok helyen olvastam, hogy lehet bevinni innivalót, szőlőcukrot és én úgy is készültem. Ezért kicsit csalódtam ebben a kórházban.
2019. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy szulesem volt Magyarorszagon, ott a szuleszno mondta elore (fogadott volt), hogy vizet ihatok vajudas alatt, enni nem lehet. De szerintem szuloszoba latogatas alkalmaval mondjak.

A masik ket szulesem olyan helyen volt, ahol lehetett alapban enni, inni. Az egyik rovid volt es intenziv (3 perces fajdokkal indult a vajudas es 3 ora alatt mar a tolofajasokhoz ertem), ott nem voltam ehes, de rengeteget ittam.

A harmadik szulesem pedig kozel ket napos lett, az utolso 20 oraban mar erosen csaszargyanus voltam, igy nem ehettem. Rengeteget ittam, de borzasztoan ehes voltam, mert akkor mar kozel a 3. napja nem aludtam, erom sem volt. Barmennyire fajt, barmilyen gyakran, siman ettem volna barmit, ha lehet.

2019. szept. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én azt tanacsolom, hogy a szülőszoba csomagba tegyél elòre olyan ételt, ami eláll. Mert ha nem is eszel vajúdás közben, szülés utan biztos, hogy éhes leszel, és ha pl éjfélkor szülsz meg, a reggeliig bizony kopogni fog a szemed az éhségtől!
2019. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!